رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد:

کوچ نخبگان از شورای شهر تهران

اقبال شاکری

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: این روزها شاهد کوچ نخبگان از شورای شهر هستیم و آنها دارای پتانسیل‌های زیادی هستند که شورای پنجم نیز می‌تواند از این افراد استفاده کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اقبال شاکری در سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که در مجموعه باغ کتاب برگزار شد اظهار داشت: این مجموعه یک ذخیره فرهنگی در شهر تهران است. باغ کتاب، نمایشگاه کتاب نیست بلکه ذخیره فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخوانی است که 110 هزار متر زیربنا دارد و پتانسیل خوبی با اهالی فرهنگ و رسانه و کتاب از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه در باغ کتاب برای سطوح مختلف سنی اقداماتی ایجاد شده است،‌گفت: باید باغ کتاب به یک مسیر گردشگری فرهنگی برای شهروندان ایجاد شود و یکی از پایگاه‌های گردشگری تهران باغ کتاب باشد.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: باید تدبیری نیز برای پارکینگ این مجموعه شود تا بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند از این مجموعه بازدید داشته باشند و دغدغه پارک خودروی خود را نداشته باشند.

شاکری ادامه داد: این روزها در شورای شهر شاهد کوچ نخبگان هستیم چه اتفاقی افتاده که ذخیره‌های کارشناسی شورای شهر باید واهمه کنند که دارای قدرت مطالعاتی و پژوهشی هستند و باید از آنها در شورای بعدی نیز استفاده شود.

وی بیان داشت: باید یک دلگرمی بدهیم و از آنها تقدیر و تشکر کنیم حیف است که این نیروها با این پتانسیل موجود از شورا جدا شوند و می‌توانند کمک بزرگی به شورای پنجم کنند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: باید نیروهای توانمند شورا حفظ شوند چرا که ذخیره‌های ارزشمندی هستند که نباید از دست بدهیم.

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین