رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد:

کوچ نخبگان از شورای شهر تهران

اقبال شاکری

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: این روزها شاهد کوچ نخبگان از شورای شهر هستیم و آنها دارای پتانسیل‌های زیادی هستند که شورای پنجم نیز می‌تواند از این افراد استفاده کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اقبال شاکری در سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که در مجموعه باغ کتاب برگزار شد اظهار داشت: این مجموعه یک ذخیره فرهنگی در شهر تهران است. باغ کتاب، نمایشگاه کتاب نیست بلکه ذخیره فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخوانی است که 110 هزار متر زیربنا دارد و پتانسیل خوبی با اهالی فرهنگ و رسانه و کتاب از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه در باغ کتاب برای سطوح مختلف سنی اقداماتی ایجاد شده است،‌گفت: باید باغ کتاب به یک مسیر گردشگری فرهنگی برای شهروندان ایجاد شود و یکی از پایگاه‌های گردشگری تهران باغ کتاب باشد.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: باید تدبیری نیز برای پارکینگ این مجموعه شود تا بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند از این مجموعه بازدید داشته باشند و دغدغه پارک خودروی خود را نداشته باشند.

شاکری ادامه داد: این روزها در شورای شهر شاهد کوچ نخبگان هستیم چه اتفاقی افتاده که ذخیره‌های کارشناسی شورای شهر باید واهمه کنند که دارای قدرت مطالعاتی و پژوهشی هستند و باید از آنها در شورای بعدی نیز استفاده شود.

وی بیان داشت: باید یک دلگرمی بدهیم و از آنها تقدیر و تشکر کنیم حیف است که این نیروها با این پتانسیل موجود از شورا جدا شوند و می‌توانند کمک بزرگی به شورای پنجم کنند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: باید نیروهای توانمند شورا حفظ شوند چرا که ذخیره‌های ارزشمندی هستند که نباید از دست بدهیم.

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رییس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران خبر داد
حکم دیوان عدالت برای ضرورت اصلاح قراردادهای بیمه‌ها با داروخانه‌ها
مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها:
خشکسالی از یک طرف، آفات هم به جان جنگل‌های ایران افتاده است
در نشست خبری اولین کنگره ملی خانواده مطرح شد
کاهش آسیب ها و افزایش نشاط اجتماعی هدف کنگره خانواده است
با حکم دادستان کل کشور؛
خرم آبادی معاون نظارت بر دادسراها شد
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت اعلام کرد
کاهش سوء تغذیه و افزایش چاقی در کودکان ایرانی
در نامه دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان مطرح شد
تقاضای جاد برای ایجاد تسهیلات دانشجویان عازم سفر اربعین
نقد سیدمحمود رضوی بر گزارش روزنامه فرهیختگان
دفاع تهییه کننده سینما از مدارس غیرانتفاعی
شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین