رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد:

کوچ نخبگان از شورای شهر تهران

اقبال شاکری

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: این روزها شاهد کوچ نخبگان از شورای شهر هستیم و آنها دارای پتانسیل‌های زیادی هستند که شورای پنجم نیز می‌تواند از این افراد استفاده کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اقبال شاکری در سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که در مجموعه باغ کتاب برگزار شد اظهار داشت: این مجموعه یک ذخیره فرهنگی در شهر تهران است. باغ کتاب، نمایشگاه کتاب نیست بلکه ذخیره فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخوانی است که 110 هزار متر زیربنا دارد و پتانسیل خوبی با اهالی فرهنگ و رسانه و کتاب از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه در باغ کتاب برای سطوح مختلف سنی اقداماتی ایجاد شده است،‌گفت: باید باغ کتاب به یک مسیر گردشگری فرهنگی برای شهروندان ایجاد شود و یکی از پایگاه‌های گردشگری تهران باغ کتاب باشد.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: باید تدبیری نیز برای پارکینگ این مجموعه شود تا بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند از این مجموعه بازدید داشته باشند و دغدغه پارک خودروی خود را نداشته باشند.

شاکری ادامه داد: این روزها در شورای شهر شاهد کوچ نخبگان هستیم چه اتفاقی افتاده که ذخیره‌های کارشناسی شورای شهر باید واهمه کنند که دارای قدرت مطالعاتی و پژوهشی هستند و باید از آنها در شورای بعدی نیز استفاده شود.

وی بیان داشت: باید یک دلگرمی بدهیم و از آنها تقدیر و تشکر کنیم حیف است که این نیروها با این پتانسیل موجود از شورا جدا شوند و می‌توانند کمک بزرگی به شورای پنجم کنند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: باید نیروهای توانمند شورا حفظ شوند چرا که ذخیره‌های ارزشمندی هستند که نباید از دست بدهیم.

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین