رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد:

کوچ نخبگان از شورای شهر تهران

اقبال شاکری

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: این روزها شاهد کوچ نخبگان از شورای شهر هستیم و آنها دارای پتانسیل‌های زیادی هستند که شورای پنجم نیز می‌تواند از این افراد استفاده کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اقبال شاکری در سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که در مجموعه باغ کتاب برگزار شد اظهار داشت: این مجموعه یک ذخیره فرهنگی در شهر تهران است. باغ کتاب، نمایشگاه کتاب نیست بلکه ذخیره فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخوانی است که 110 هزار متر زیربنا دارد و پتانسیل خوبی با اهالی فرهنگ و رسانه و کتاب از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه در باغ کتاب برای سطوح مختلف سنی اقداماتی ایجاد شده است،‌گفت: باید باغ کتاب به یک مسیر گردشگری فرهنگی برای شهروندان ایجاد شود و یکی از پایگاه‌های گردشگری تهران باغ کتاب باشد.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: باید تدبیری نیز برای پارکینگ این مجموعه شود تا بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند از این مجموعه بازدید داشته باشند و دغدغه پارک خودروی خود را نداشته باشند.

شاکری ادامه داد: این روزها در شورای شهر شاهد کوچ نخبگان هستیم چه اتفاقی افتاده که ذخیره‌های کارشناسی شورای شهر باید واهمه کنند که دارای قدرت مطالعاتی و پژوهشی هستند و باید از آنها در شورای بعدی نیز استفاده شود.

وی بیان داشت: باید یک دلگرمی بدهیم و از آنها تقدیر و تشکر کنیم حیف است که این نیروها با این پتانسیل موجود از شورا جدا شوند و می‌توانند کمک بزرگی به شورای پنجم کنند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: باید نیروهای توانمند شورا حفظ شوند چرا که ذخیره‌های ارزشمندی هستند که نباید از دست بدهیم.

ارسال نظر

به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

واردات برخی کالاهای کره‌ای به کشور ممنوع شده است

د: بخشی از واردات ما از کره جنوبی شامل کالاهای مصرفی وارداتی بوده است که اینها در دو ماه گذشته مشمول محدودیتهایی شده است. کالاهای کره‌ای که اکنون از گمرک ترخیص می‌شود مربوط به مجوزهایی بوده که از قبل برای واردات آنها صادر شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین