مفتح خبر داد:

لایحه تفکیک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و صنعت در کمیسیون بودجه مصوب شد

محمدمهدی مفتح

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات لایحه یک فوریتی اصلاح بخشی از ساختار دولت درکمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمد مهدی مفتح در گفتگو با خانه ملت در خصوص نشست امروز کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز لایحه دولت در خصوص تفکیک وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی مورد بررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کلیات لایحه دولت در خصوص تفکیک وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت به وزارتخانه های صنایع و معادن و وزارت بازرگانی و همچنین تفکیک وزارت راه و شهرسازی به وزارتخانه های راه و ترابری و وزارت مسکن و شهرسازی مورد تصویب اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس قرار گرفت.

مفتح ادامه داد: اعضای کمیسیون بعد از مصوب کردن لایحه مرتبط با اصلاح ساختار دولت بخشی از جزئیات این لایحه که در رابطه با ساختار و بودجه های وزارتخانه های منفک شده، است را بررسی و تصویب کردند.

وی ادامه داد: گزارش کمیسیون بودجه در خصوص لایحه تفکیک وزارتخانه ها به کمیسیون اجتماعی مجلس ارائه خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: در دستورکار بعدی کمیسیون موضوع مشکلات مالیات بر ارزش افزوده مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون پیشنهاد کارشناسی را در رابطه با اینکه دولت مسئولیت پرداخت مالیات بر ارزش افزوده پیمانکاران را برعهده بگیرد را مورد بررسی قرار دادند و مقرر شد در جلسات آتی کمیسیون در این خصوص تصمیم گیری شود.

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

با صدور بیانیه‌ای مطرح شد:
۹ ایراد جامعه اسلامی مدیران به بودجه ۹۸
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نسیم آنلاین
اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم
به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین