مفتح خبر داد:

لایحه تفکیک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و صنعت در کمیسیون بودجه مصوب شد

محمدمهدی مفتح

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات لایحه یک فوریتی اصلاح بخشی از ساختار دولت درکمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمد مهدی مفتح در گفتگو با خانه ملت در خصوص نشست امروز کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز لایحه دولت در خصوص تفکیک وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی مورد بررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کلیات لایحه دولت در خصوص تفکیک وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت به وزارتخانه های صنایع و معادن و وزارت بازرگانی و همچنین تفکیک وزارت راه و شهرسازی به وزارتخانه های راه و ترابری و وزارت مسکن و شهرسازی مورد تصویب اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس قرار گرفت.

مفتح ادامه داد: اعضای کمیسیون بعد از مصوب کردن لایحه مرتبط با اصلاح ساختار دولت بخشی از جزئیات این لایحه که در رابطه با ساختار و بودجه های وزارتخانه های منفک شده، است را بررسی و تصویب کردند.

وی ادامه داد: گزارش کمیسیون بودجه در خصوص لایحه تفکیک وزارتخانه ها به کمیسیون اجتماعی مجلس ارائه خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: در دستورکار بعدی کمیسیون موضوع مشکلات مالیات بر ارزش افزوده مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون پیشنهاد کارشناسی را در رابطه با اینکه دولت مسئولیت پرداخت مالیات بر ارزش افزوده پیمانکاران را برعهده بگیرد را مورد بررسی قرار دادند و مقرر شد در جلسات آتی کمیسیون در این خصوص تصمیم گیری شود.

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین