رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای اسلامی شهر تهران:

برنامه "خندوانه" در سوله مدیریت بحران منطقه ۲ ساخته می‌شود

پشت صحنه مرحله دوم مسابقه "خنداننده شو" در برنامه خندوانه

رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: سوله‌های مدیریت بحران باید در اختیار سازمان مدیریت و پیشگیری از بحران شهرداری تهران باشد ولی این سوله‌ها در اختیار دیگر بخش‌ها قرار گرفته است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، رحمت‌الله حافظی در تذکرات پیش از دستور سیصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره وضعیت سوله‌های مدیریت بحران اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران که در تاریخ 11 اردیبهشت سال 1395 به شهرداری تهران ابلاغ شده است، پایگاه‌های بحران باید در اختیار سازمان مدیریت و پیشگیری بحران قرار گیرد.

وی افزود: تعدادی از سوله‌های بحران در  اشغال سایر حوزه‌ها است که درخواست شده شهرداری در این رابطه توضیح دهد و توضیحاتی نیز ارائه شد.

حافظی گفت:‌ در توضیحاتی که ارائه شده است جمله‌ای آمده که کلیه قسمت‌های سوله‌های بحران تحویل سازمان مدیریت بحران شده است. ولی در  عمل می‌بینیم در منطقه دو سوله پایگاه کهک در اختیار مرکز ژئوتکنیک و همین طور در مناطق 22، 13، 2 و 4 نیز سوله‌های مدیریت بحران به بخش‌های دیگر سپرده شده است. 

وی گفت: به عنوان مثال سوله مدیریت بحران منطقه 2 به برنامه خندوانه، سوله مدیریت بحران منطقه 13 به تجهیزات صدا و سیما قرار گرفته است.

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین