رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای اسلامی شهر تهران:

برنامه "خندوانه" در سوله مدیریت بحران منطقه ۲ ساخته می‌شود

پشت صحنه مرحله دوم مسابقه "خنداننده شو" در برنامه خندوانه

رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: سوله‌های مدیریت بحران باید در اختیار سازمان مدیریت و پیشگیری از بحران شهرداری تهران باشد ولی این سوله‌ها در اختیار دیگر بخش‌ها قرار گرفته است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، رحمت‌الله حافظی در تذکرات پیش از دستور سیصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره وضعیت سوله‌های مدیریت بحران اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران که در تاریخ 11 اردیبهشت سال 1395 به شهرداری تهران ابلاغ شده است، پایگاه‌های بحران باید در اختیار سازمان مدیریت و پیشگیری بحران قرار گیرد.

وی افزود: تعدادی از سوله‌های بحران در  اشغال سایر حوزه‌ها است که درخواست شده شهرداری در این رابطه توضیح دهد و توضیحاتی نیز ارائه شد.

حافظی گفت:‌ در توضیحاتی که ارائه شده است جمله‌ای آمده که کلیه قسمت‌های سوله‌های بحران تحویل سازمان مدیریت بحران شده است. ولی در  عمل می‌بینیم در منطقه دو سوله پایگاه کهک در اختیار مرکز ژئوتکنیک و همین طور در مناطق 22، 13، 2 و 4 نیز سوله‌های مدیریت بحران به بخش‌های دیگر سپرده شده است. 

وی گفت: به عنوان مثال سوله مدیریت بحران منطقه 2 به برنامه خندوانه، سوله مدیریت بحران منطقه 13 به تجهیزات صدا و سیما قرار گرفته است.

ارسال نظر

به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

واردات برخی کالاهای کره‌ای به کشور ممنوع شده است

د: بخشی از واردات ما از کره جنوبی شامل کالاهای مصرفی وارداتی بوده است که اینها در دو ماه گذشته مشمول محدودیتهایی شده است. کالاهای کره‌ای که اکنون از گمرک ترخیص می‌شود مربوط به مجوزهایی بوده که از قبل برای واردات آنها صادر شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین