رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای اسلامی شهر تهران:

برنامه "خندوانه" در سوله مدیریت بحران منطقه ۲ ساخته می‌شود

پشت صحنه مرحله دوم مسابقه "خنداننده شو" در برنامه خندوانه

رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: سوله‌های مدیریت بحران باید در اختیار سازمان مدیریت و پیشگیری از بحران شهرداری تهران باشد ولی این سوله‌ها در اختیار دیگر بخش‌ها قرار گرفته است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، رحمت‌الله حافظی در تذکرات پیش از دستور سیصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره وضعیت سوله‌های مدیریت بحران اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران که در تاریخ 11 اردیبهشت سال 1395 به شهرداری تهران ابلاغ شده است، پایگاه‌های بحران باید در اختیار سازمان مدیریت و پیشگیری بحران قرار گیرد.

وی افزود: تعدادی از سوله‌های بحران در  اشغال سایر حوزه‌ها است که درخواست شده شهرداری در این رابطه توضیح دهد و توضیحاتی نیز ارائه شد.

حافظی گفت:‌ در توضیحاتی که ارائه شده است جمله‌ای آمده که کلیه قسمت‌های سوله‌های بحران تحویل سازمان مدیریت بحران شده است. ولی در  عمل می‌بینیم در منطقه دو سوله پایگاه کهک در اختیار مرکز ژئوتکنیک و همین طور در مناطق 22، 13، 2 و 4 نیز سوله‌های مدیریت بحران به بخش‌های دیگر سپرده شده است. 

وی گفت: به عنوان مثال سوله مدیریت بحران منطقه 2 به برنامه خندوانه، سوله مدیریت بحران منطقه 13 به تجهیزات صدا و سیما قرار گرفته است.

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین