وزیر نیرو:

آبرسانی به ۸۰۰ روستای دیگر در دست اجرا است

سد کارون 4

حمید چیت چیان گفت: در قبل از انقلاب، سالانه ۵۰۰ میلیون متر مکعب بر توان استحصال آب افزوده می‌شد و افزود: بعد از انقلاب تا دولت یازدهم، این رقم به سالانه ۸۰۰ میلیون متر مکعب رسید.

وزیر نیرو گفت: با توجه به شرایط کشور، برنامه ریزی دقیق و جدی در مدیریت تأمین و مصرف آب مورد نیاز بیش از پیش ضرورت دارد.

حمید چیت چیان" در آیین آبگیری سد مخزنی قزلداش در شهرستان رازو جرگلان در فاصله 170 کیلومتری شهر بجنورد،گفت:سد قزلداش خراسان شمالی، ۳۴ مین سدی است که در دولت یازدهم تکمیل شده و به بهره داری می‌رسد.

او با تاکید بر اهمیت و حساسیت ویژه مدیریت آب در دنیا و حیات انسان گفت: به همین دلیل برنامه ریزی دقیق و جدی در مدیریت تأمین و مصرف آب مورد نیاز بیش از پیش ضرورت دارد.

وی تصریح کرد: حساسیت این مقوله با توجه به خشکسالی حاکم بر کشور بیش از پیش شده است و ساخت سدها در راستای برنامه‌ریزی و تأمین آب مورد نیاز کشور است.

وزیر نیرو گفت: در قبل از انقلاب، سالانه ۵۰۰ میلیون متر مکعب بر توان استحصال آب افزوده می‌شد و افزود: بعد از انقلاب تا دولت یازدهم، این رقم به سالانه ۸۰۰ میلیون متر مکعب رسید.

چیت چیان خاطر نشان کرد: در دولت یازدهم با احداث سدهای جدید توان استحصال آب به سالانه یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون مترمکعب افزایش یافته است.
او با اشاره به مشکل تأمین آب روستاهای محروم گفت: حدود ۵۶۰۰ روستای کشور در دولت یازدهم آبرسانی شده است و آبرسانی به ۸۰۰ روستای دیگر در دست اجرا است.

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین