درگوشیِ کانال‌های تلگرامی غیررسمی درباره یک خبر؛

شایعه جایگزینی برادرزاده عراقچی به جای کامیاب در معاونت ارزی بانک مرکزی!

سید احمد عراقچی

شکی نیست که کامیاب در این معاونت عملکرد موفقیت آمیزی نداشته، اما معلوم نیست که چرا ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی در این سالها بر ماندن او در این مسند اصرار دارد؟!

به گزارش خبرنگار «نود اقتصادی»، گزارش‌های تایید نشده‌ای از احتمال بازگشت سید احمد عراقچی به ساختمان لاجوردی میرداماد و نشستن بر صندلی غلامعلی کامیاب، معاون ارزی بانک مرکزی حکایت دارد.

به تازگی، این گزارش‌ها در فضای رسانه‌ای مجازی کشور دست به دست شده، هر چند که تا این لحظه، از ناحیه هیچ یک از دو مدیر نامبرده واکنش خاصی در رسانه ها منعکس نشده است.

غلامعلی کامیاب، معاون ارزی فعلی بانک مرکزی، فعالیت خود را از متصدی رسیدگی به اسناد اداره حسابداری کل و بودجه بانک مرکزی آغاز کرده و با حضور در موقعیت‌های شغلی تا سطح مدیرکل عملیات و تعهدات ارزی و مدیریت عاملی شرکت ملی انفورماتیک، اکنون، سکاندار معاونت ارزی بانک مرکزی است.

شکی نیست که کامیاب در این معاونت  عملکرد موفقیت آمیزی نداشته، اما معلوم نشد که چرا ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی در این سالها بر ماندن او در این مسند اصرار داشت.

آنروی سکه هم ، کسی نیست جز برادر زاده "سید عباس عراقچی"، عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای و معاون ظریف؛ یعنی سید احمد عراقچی، همان گزینه ای که در 20 مردادماه سال قبل، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در حکمی او را به عنوان “معاون اجرایی” سازمان متبوع خود منصوب کرد.

او کمی قبلتر هم به عنوان عضو هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار انتخاب شده بود.

در کارنامه کاری او می‌توان به دبیری شورای پول و اعتبار اشاره داشت که با تصمیم شورای عالی بورس، به عنوان یکی از پنج عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار انتخاب شد.

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

تو کتاب تاریخ بچه‌ها درباره برجام چی می‌نویسی!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" بین مردم رفته و از آنها خواسته در کتاب تاریخ کودکان 100 سال آینده چند جمله درباره برجام بنویسند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

همکاری یک شرکت ایرانی با آلمانی‌ها و فرانسوی‌ها
دانش فنی تولید قطعات کلیدی قوای محرکه خودرو به کشور منتقل می‌شود
معاون سابق سازمان تامین اجتماعی مطرح کرد؛
آمار واقعی بیکاران ۷ میلیون نفر است نه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار!
یک اقتصاددان: دولت، مخاطب اصلی در حرمت شرعی برای واردات کالاهای مشابه به کشور است
چینی ها از قاچاق کالا به ایران خوشحالند!/ مطمئن باشید دشمن در سازمان دهی تیم‌های قاچاق در کشور نقش جدی دارد
دولت حسن روحانی یک رکورد جدید برای خود به جای گذاشت
بانک مرکزی: ۲۷ درصد از خانوارهای ایرانی فاقد حتی یک فردِ شاغل هستند!
مشاور وزیر صنعت: ما به آنچه می‌خواستیم مثل خرید هواپیما و شراکت با توتال رسیده‌ایم
دلیلِ کند شدن ورود سرمایه خارجی به ایران بعد از برجام، متصل نبودن سوئیفت است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین