ادعای یک شبکه فرانسوی؛

الکسیس سانچس هم‌بازی نیمار می‏‌شود؟

عنوان

الکسیس سانچس در پاریس است و گفته می‎شود سعی دارد پاری‎سن ژرمن را برای خریدنش متقاعد کند تا بتواند در رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا حاضر شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، یک شبکه تلویزیونی فرانسوی گزارش داد که الکسیس سانچس در پاریس بوده و سعی کرده نظر سران پاری‎سن ژرمن برای جذبش را جلب کند.

او تابستان آینده به پایان قراردادش با تیم فوتبال آرسنال می‏‌رسد، همچنین چندین بار پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد را رد کرده است. از طرفی آرسن ونگر بارها در تابستان اعلام کرده که برنامه‎ای برای فروش این بازیکن ندارد، حتی اگر به این معنی باشد که قرارداد ستاره اهل شیلی به پایان برسد و مجبور شوند در سال ۲۰۱۸ او را به عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر بدهند.

البته این ادعا چندان معتبر نیست و مطمئنا اگر تیمی مانند پاری‎سن ژرمن با آن پیشنهادهای وسوسه کننده دست روی این بازیکن بگذارد، آرسنال برای فروشش متقاعد خواهد شد. این در حالی است که تنها ۲ هفته تا پایان بازار نقل و انتقالاتی تابستان مانده است.

به نظر می‏‌رسد الکسیس سانچس برای بازی کردن در لیگ قهرمانان پافشاری می‎کند و آرسنال هم با رتبه فصل گذشته از رسیدن به این تورنمنت بازمانده است. از برخی از تیم‎های لیگ برتری هم به عنوان خریداران این بازیکن یاد شده است، تیم‎هایی مانند چلسی و منچسترسیتی. از طرفی ونگر هم الکساندر لاکازت را به خدمت گرفته و بایت رفتن احتمالی سانچس نگرانی ندارد. این یعنی ممکن است ستاره اسبق بارسا حتی به یکی از تیم‎های حریف در لیگ برتر ملحق شود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روزنامه‌نگاران آمریکایی هافینگتون‌پست بررسی کردند

چرا مردم دنیا از بزرگترین اجتماع جهان چیزی نشنیده‌اند!؟

گاف سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره وضع حریری

"هدر ناوئرت" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری خود درباره وضعیت حریری از واژه "شرایط نگهداری حریری" استفاده می‌کند که این موضوع حساسیت خبرنگاران را برمی‌انگیزد.

پیرهن سیاه

نماهنگ "پیرهن سیاه" به همت فرهنگسرای اندیشه و با صدای حسین توکلی تولید و منتشر شده است.

آماده‌ای امام حسین(ع) رو ببینی!؟

در این کلیپ حجت الاسلام پناهیان اظهارات تامل برانگیزی درباره پیاده روی اربعین و مراقبت های زوار در این مسیر را بیان می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین