ادعای یک شبکه فرانسوی؛

الکسیس سانچس هم‌بازی نیمار می‏‌شود؟

عنوان

الکسیس سانچس در پاریس است و گفته می‎شود سعی دارد پاری‎سن ژرمن را برای خریدنش متقاعد کند تا بتواند در رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا حاضر شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، یک شبکه تلویزیونی فرانسوی گزارش داد که الکسیس سانچس در پاریس بوده و سعی کرده نظر سران پاری‎سن ژرمن برای جذبش را جلب کند.

او تابستان آینده به پایان قراردادش با تیم فوتبال آرسنال می‏‌رسد، همچنین چندین بار پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد را رد کرده است. از طرفی آرسن ونگر بارها در تابستان اعلام کرده که برنامه‎ای برای فروش این بازیکن ندارد، حتی اگر به این معنی باشد که قرارداد ستاره اهل شیلی به پایان برسد و مجبور شوند در سال ۲۰۱۸ او را به عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر بدهند.

البته این ادعا چندان معتبر نیست و مطمئنا اگر تیمی مانند پاری‎سن ژرمن با آن پیشنهادهای وسوسه کننده دست روی این بازیکن بگذارد، آرسنال برای فروشش متقاعد خواهد شد. این در حالی است که تنها ۲ هفته تا پایان بازار نقل و انتقالاتی تابستان مانده است.

به نظر می‏‌رسد الکسیس سانچس برای بازی کردن در لیگ قهرمانان پافشاری می‎کند و آرسنال هم با رتبه فصل گذشته از رسیدن به این تورنمنت بازمانده است. از برخی از تیم‎های لیگ برتری هم به عنوان خریداران این بازیکن یاد شده است، تیم‎هایی مانند چلسی و منچسترسیتی. از طرفی ونگر هم الکساندر لاکازت را به خدمت گرفته و بایت رفتن احتمالی سانچس نگرانی ندارد. این یعنی ممکن است ستاره اسبق بارسا حتی به یکی از تیم‎های حریف در لیگ برتر ملحق شود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چهره‌های فرهنگی و هنری پاسخ می‌دهند

نوحه محبوب شما کدام است؟

حسن مقتل

گفتگویی شنیدنی و متفاوت با شاعران سرشناس کشور همراه با شعرخوانی و مقتل‌خوانی آن‌ها که در دهه اول محرم هر روز یک قسمت از آن در «نسیم آنلاین» منتشر خواهد شد.

آوای زنگ قافله ...

بمناسبت آغاز ماه محرم، نماهنگ "آوای زنگ قافله" با مداحی حاج میثم مطیعی در «نسیم آنلاین» منتشر می شود.

۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومن می ارزه!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "فرجه" به ورودی پر هزینه دانشگاه صنعتی شریف پرداخته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین