درباره شعار علیه عباس‌زاده از هواداران سوال کنید

درویش: دایی باعث حضور هواداران در ورزشگاه می‌شود/ هر چه جلوتر برویم بهتر می‌شویم

عنوان

مدیرعامل باشگاه سایپا حضور علی دایی در یک تیم را عامل آمدن هوادارن به ورزشگاه‌ها دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا درویش پس از پیروزی یک بر صفر سایپا مقابل استقلال گفت: بچه های ما خیلی خوب بازی کردند و فکر می کنم موقعیت های بیشتری نسبت به استقلال داشتند. خدا را شکر نتیجه هم به نفع سایپا شد. این تیم هرچقدر که جلو برود و انسجام بیشتری داشته باشد قوی و پرقدرت تر خواهد شد. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا سایپا هوادار دارد تصریح کرد: ما تمهیداتی داریم که هواداران سایپا را منسجم کنیم و آنها را به ورزشگاه بیاوریم. کارهایی از جمله تبلیغات برای کشاندن هواداران به ورزشگاه هم انجام دادیم. از طرف دیگر وجود خود علی دایی باعث حضور هواداران در ورزشگاه می شود.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاری که از او پرسید آیا سایپا مدعی قهرمانی است؟ یادآور شد: حالا خیلی زود است که در این مورد صحبت کنیم ما در رده چهارم جدول هستیم، اما جایی که علی دایی است تیمی خوب و قابل احترام شکل می گیرد.

درویش زمانی که با سوال خبرنگاری مواجه شد که از او درباره شعارهای هواداران علیه عباس زاده پرسید، گفت: این را باید از کسانی که شعار دادند بپرسید نه من.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین