درباره شعار علیه عباس‌زاده از هواداران سوال کنید

درویش: دایی باعث حضور هواداران در ورزشگاه می‌شود/ هر چه جلوتر برویم بهتر می‌شویم

عنوان

مدیرعامل باشگاه سایپا حضور علی دایی در یک تیم را عامل آمدن هوادارن به ورزشگاه‌ها دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا درویش پس از پیروزی یک بر صفر سایپا مقابل استقلال گفت: بچه های ما خیلی خوب بازی کردند و فکر می کنم موقعیت های بیشتری نسبت به استقلال داشتند. خدا را شکر نتیجه هم به نفع سایپا شد. این تیم هرچقدر که جلو برود و انسجام بیشتری داشته باشد قوی و پرقدرت تر خواهد شد. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا سایپا هوادار دارد تصریح کرد: ما تمهیداتی داریم که هواداران سایپا را منسجم کنیم و آنها را به ورزشگاه بیاوریم. کارهایی از جمله تبلیغات برای کشاندن هواداران به ورزشگاه هم انجام دادیم. از طرف دیگر وجود خود علی دایی باعث حضور هواداران در ورزشگاه می شود.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاری که از او پرسید آیا سایپا مدعی قهرمانی است؟ یادآور شد: حالا خیلی زود است که در این مورد صحبت کنیم ما در رده چهارم جدول هستیم، اما جایی که علی دایی است تیمی خوب و قابل احترام شکل می گیرد.

درویش زمانی که با سوال خبرنگاری مواجه شد که از او درباره شعارهای هواداران علیه عباس زاده پرسید، گفت: این را باید از کسانی که شعار دادند بپرسید نه من.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روزنامه‌نگاران آمریکایی هافینگتون‌پست بررسی کردند

چرا مردم دنیا از بزرگترین اجتماع جهان چیزی نشنیده‌اند!؟

گاف سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره وضع حریری

"هدر ناوئرت" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری خود درباره وضعیت حریری از واژه "شرایط نگهداری حریری" استفاده می‌کند که این موضوع حساسیت خبرنگاران را برمی‌انگیزد.

پیرهن سیاه

نماهنگ "پیرهن سیاه" به همت فرهنگسرای اندیشه و با صدای حسین توکلی تولید و منتشر شده است.

آماده‌ای امام حسین(ع) رو ببینی!؟

در این کلیپ حجت الاسلام پناهیان اظهارات تامل برانگیزی درباره پیاده روی اربعین و مراقبت های زوار در این مسیر را بیان می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین