عاشق پرسپولیس هستم

عباس‌زاده: حرکت رحمتی صددرصد پنالتی بود/ فحاشی هواداران به خاطر خوشحالی بعد از گلم بود

عنوان

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: حرکت رحمتی روی من صددرصد پنالتی بود چون مچ پایم را زد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگراری فارس، محمدرضا عباس زاده پس از برتری یک بر صفر سایپا مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خوبی از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، ما در هر دو نیمه چندین موقعیت داشتیم که خوشبختانه درنهایت  به پیروزی رسیدیم.

وی در مورد صحنه پنالتی گفت: صددرصد پنالتی بود چون رحمتی مچ پای مرا زد.

مهاجم سایپا در مورد شادی گلش و نشان دادن مچ بند قرمز گفت: من همیشه بعد از گل پشتک می زدم، در مورد نشان دادن مچ بند قرمز هم بهتر است صحبت نکنم اما من عاشق پرسپولیس هستم. 

عباس زاده در مورد اینکه فکر نمی کنی پشتک زدن ها خطرناک است و به نوعی در اواخر بازی خسته ات کرد، گفت: درست است توان زیادی از من گرفتند، فکر می کنم یک مقدار هم مصدوم شدم به همین دلیل گفتم مرا تعویض کنند. 

وی در مورد صحنه نیمه اول که توپ به دست مجید حسینی خورد گفت: بله در آن صحنه هم خطا بوده، فکر می کنم داور باید پنالتی می گرفت. 

مهاجم سایپا در مورد دریافت کارت زرد و فحاشی هواداران به او گفت: اخطارم فکر می کنم به خاطر نشان دادن مچ بند قرمز بود و شاید حقم بود. شادی بعد از گلم هم باعث شد هواداران شعار بدهند. 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین