آسایشگاه خیریه کهریزک آماده استقبال از عید سعید قربان

عنوان

تمهیدات لازم جهت برپایی جشن بزرگ و ملی عید قربان در آسایشگاه خیریه کهریزک فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مطابق همه ساله و در اقدامی ملی، آسایشگاه خیریه کهریزک آماده بر پایی جشن بزرگ عید قربان در روز جمعه 10 شهریورماه است.

در عید سعید­ قربان، آسایشگاه خیریه ­کهریزک به عنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد همه خیرین و نیک اندیشان شهر، نذورات و قربانی های مومنان را جمع آوری نموده و پس از مصرف داخلی آسایشگاه، قربانی های مازاد بر نیاز آن را به مراکز نگهداری سالمندان و معلولین، نیازمندان و بی پناهان مراکز خیریه در سراسر کشور ارسال می کند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان این مطالب، یادآور شد: سالیان متمادی است مردم متدین شهرمان، مسیر کهریزک را به نیکی یافته اند و هر سال به این جمع با صفا و خیر، عزیزان دیگری نیز اضافه می ­شوند تا با ذبح گوسفند و تقدیم آن به نیازمندترین افراد جامعه، دین خود را ادا کنند.

پزشکی اضافه کرد: به حق و انصاف که روز عید سعید قربان را باید روز ­ملی آسایشگاه خیریه کهریزک نامید، چرا­که در این روز همه عوامل دست به دست هم می دهند تا در تأمین نیازهای نیازمندان بکوشند و ثمره این تلاش های خستگی ناپذیر، توزیع گوشت های قربانی به مراکز نگهداری و زندگی کسانی است که کوچکترین توانی در اداره امورخویش ندارند.

مدیر روابط­ عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با دعوت از همه خیرین و نیک اندیشان شهر و دیارمان برای حضور در جشن ملی کهریزک، به همگان یاد­آور شد: دام زنده و بهداشتی به اندازه کافی در آسایشگاه خیریه کهریزک تأمین شده، همه بزرگواران و گرامیان می توانند با خیالی آسوده تنها با پرداخت وجه گوسفند قربانی خود، شاهد ذبح آن در ­کشتارگاه صنعتی و بهداشتی کهریزک باشند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین