آسایشگاه خیریه کهریزک آماده استقبال از عید سعید قربان

عنوان

تمهیدات لازم جهت برپایی جشن بزرگ و ملی عید قربان در آسایشگاه خیریه کهریزک فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مطابق همه ساله و در اقدامی ملی، آسایشگاه خیریه کهریزک آماده بر پایی جشن بزرگ عید قربان در روز جمعه 10 شهریورماه است.

در عید سعید­ قربان، آسایشگاه خیریه ­کهریزک به عنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد همه خیرین و نیک اندیشان شهر، نذورات و قربانی های مومنان را جمع آوری نموده و پس از مصرف داخلی آسایشگاه، قربانی های مازاد بر نیاز آن را به مراکز نگهداری سالمندان و معلولین، نیازمندان و بی پناهان مراکز خیریه در سراسر کشور ارسال می کند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان این مطالب، یادآور شد: سالیان متمادی است مردم متدین شهرمان، مسیر کهریزک را به نیکی یافته اند و هر سال به این جمع با صفا و خیر، عزیزان دیگری نیز اضافه می ­شوند تا با ذبح گوسفند و تقدیم آن به نیازمندترین افراد جامعه، دین خود را ادا کنند.

پزشکی اضافه کرد: به حق و انصاف که روز عید سعید قربان را باید روز ­ملی آسایشگاه خیریه کهریزک نامید، چرا­که در این روز همه عوامل دست به دست هم می دهند تا در تأمین نیازهای نیازمندان بکوشند و ثمره این تلاش های خستگی ناپذیر، توزیع گوشت های قربانی به مراکز نگهداری و زندگی کسانی است که کوچکترین توانی در اداره امورخویش ندارند.

مدیر روابط­ عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با دعوت از همه خیرین و نیک اندیشان شهر و دیارمان برای حضور در جشن ملی کهریزک، به همگان یاد­آور شد: دام زنده و بهداشتی به اندازه کافی در آسایشگاه خیریه کهریزک تأمین شده، همه بزرگواران و گرامیان می توانند با خیالی آسوده تنها با پرداخت وجه گوسفند قربانی خود، شاهد ذبح آن در ­کشتارگاه صنعتی و بهداشتی کهریزک باشند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

دانشجویان دانشگاه شریف پاسخ می‌دهند

۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومن می ارزه!؟

با یارانه‎تان چه می‌کنید؟!

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "کبریت مدیا" در آستانه پرداخت یارانه نقدی به میان مردم رفت و از آنها درباره محل مصرف یارانه نقدی شان سوال پرسیده است.

اتفاقات اخیر ایران و جهان از دریچه دوربین رسانه‌ها - 29 شهریور ۹۶

در این فوتوکلیپ اتفاقات مهم خبری در رسانه های ایران و جهان به تصویر کشیده شده است.

روایت متفاوتی از درد و رنج‌های مسلمانان آواره روهینگیایی

تصاویر اختصاصی «نسیم آنلاین» از مشقت های مسلمانان آواره روهینگیایی و همچنین توزیع کمک های انسان دوستانه هلال احمر ایران بین آوارگان را در این فوتوکلیپ خواهید دید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین