آسایشگاه خیریه کهریزک آماده استقبال از عید سعید قربان

عنوان

تمهیدات لازم جهت برپایی جشن بزرگ و ملی عید قربان در آسایشگاه خیریه کهریزک فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مطابق همه ساله و در اقدامی ملی، آسایشگاه خیریه کهریزک آماده بر پایی جشن بزرگ عید قربان در روز جمعه 10 شهریورماه است.

در عید سعید­ قربان، آسایشگاه خیریه ­کهریزک به عنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد همه خیرین و نیک اندیشان شهر، نذورات و قربانی های مومنان را جمع آوری نموده و پس از مصرف داخلی آسایشگاه، قربانی های مازاد بر نیاز آن را به مراکز نگهداری سالمندان و معلولین، نیازمندان و بی پناهان مراکز خیریه در سراسر کشور ارسال می کند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان این مطالب، یادآور شد: سالیان متمادی است مردم متدین شهرمان، مسیر کهریزک را به نیکی یافته اند و هر سال به این جمع با صفا و خیر، عزیزان دیگری نیز اضافه می ­شوند تا با ذبح گوسفند و تقدیم آن به نیازمندترین افراد جامعه، دین خود را ادا کنند.

پزشکی اضافه کرد: به حق و انصاف که روز عید سعید قربان را باید روز ­ملی آسایشگاه خیریه کهریزک نامید، چرا­که در این روز همه عوامل دست به دست هم می دهند تا در تأمین نیازهای نیازمندان بکوشند و ثمره این تلاش های خستگی ناپذیر، توزیع گوشت های قربانی به مراکز نگهداری و زندگی کسانی است که کوچکترین توانی در اداره امورخویش ندارند.

مدیر روابط­ عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با دعوت از همه خیرین و نیک اندیشان شهر و دیارمان برای حضور در جشن ملی کهریزک، به همگان یاد­آور شد: دام زنده و بهداشتی به اندازه کافی در آسایشگاه خیریه کهریزک تأمین شده، همه بزرگواران و گرامیان می توانند با خیالی آسوده تنها با پرداخت وجه گوسفند قربانی خود، شاهد ذبح آن در ­کشتارگاه صنعتی و بهداشتی کهریزک باشند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

یک کلاغ چهل کلاغ کردند!

پیش از این شایعاتی درباره کشتی قرآنی مطلا در فضای مجازی مطرح شده بود که در این کلیپ واقعیات این اثر را از زبان صاحب اثر خواهید شنید.

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین