سرلشگر باقری در مراسم بازدید از نمایشگاه دستاوردها و تجهیزات مرزبانی؛

حفظ امنیت مرزها از مهم‌ترین کارها در کشور است

عنوان

فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حفظ امنیت مرزها از مهم‌ترین کارها در کشور است.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم بازدید از نمایشگاه دستاوردها و تجهیزات مرزبانی که امروز(دوشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حفظ و برقراری امنیت مرزها از مهم ترین کارها در کشور است و نیروهای ما روز به روز با امکانات بیشتر در مرزها این کار را انجام می دهند.

وی افزود: امروز مجموعه تجهیزاتی که توسط نیروی انتظامی و صنایع دفاعی کشور تولید و در پادگان های مرزی توزیع و در کشف و انهدام متجاوزان به کشور استفاده می شود، در قالب نمایشگاهی به نمایش در آمده است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: به نمایش در آوردن تجهیزات نظامی به معنی غلبه آن ها بر نیروی انسانی نیست، چراکه این نیروهای انسانی هستند که نقش اصلی را ایفا می کنند.

سرلشگر باقری گفت: هنگامی که مردم در خانه و در کنار خانواده های خود در شهرها در آرامش هستند، نیروهای خدوم مرزبانی در مناطق دور و بد آب و هوا و در شرایط بد مرزی از مرزها نگهداری می کنند و شهدای بزرگی را تقدیم کشور کرده اند.

وی افزود: در تمام بازدیدهایی که از مرزها انجام شده است، مشاهده کردم که نیروهای مرزبان با روحیه بالا خدمت می کنند که همه باید قدردان آن ها باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین