سرلشگر باقری در مراسم بازدید از نمایشگاه دستاوردها و تجهیزات مرزبانی؛

حفظ امنیت مرزها از مهم‌ترین کارها در کشور است

عنوان

فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حفظ امنیت مرزها از مهم‌ترین کارها در کشور است.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم بازدید از نمایشگاه دستاوردها و تجهیزات مرزبانی که امروز(دوشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حفظ و برقراری امنیت مرزها از مهم ترین کارها در کشور است و نیروهای ما روز به روز با امکانات بیشتر در مرزها این کار را انجام می دهند.

وی افزود: امروز مجموعه تجهیزاتی که توسط نیروی انتظامی و صنایع دفاعی کشور تولید و در پادگان های مرزی توزیع و در کشف و انهدام متجاوزان به کشور استفاده می شود، در قالب نمایشگاهی به نمایش در آمده است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: به نمایش در آوردن تجهیزات نظامی به معنی غلبه آن ها بر نیروی انسانی نیست، چراکه این نیروهای انسانی هستند که نقش اصلی را ایفا می کنند.

سرلشگر باقری گفت: هنگامی که مردم در خانه و در کنار خانواده های خود در شهرها در آرامش هستند، نیروهای خدوم مرزبانی در مناطق دور و بد آب و هوا و در شرایط بد مرزی از مرزها نگهداری می کنند و شهدای بزرگی را تقدیم کشور کرده اند.

وی افزود: در تمام بازدیدهایی که از مرزها انجام شده است، مشاهده کردم که نیروهای مرزبان با روحیه بالا خدمت می کنند که همه باید قدردان آن ها باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

یک کلاغ چهل کلاغ کردند!

پیش از این شایعاتی درباره کشتی قرآنی مطلا در فضای مجازی مطرح شده بود که در این کلیپ واقعیات این اثر را از زبان صاحب اثر خواهید شنید.

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین