رسانه مشاور اخراجی ترامپ: برای استیضاح ترامپ رأی جمع می‌کنیم

استیو بنن

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سایت دست راستی و تندروی «بریت بارت» که توسط یکی از اخراجی‌های دولت ترامپ اداره می‌شود، به رئیس‌جمهور این کشور اعلان جنگ کرده است.

بریت بارت متعلق به «استیو بنن» مشاور اخراجی «دونالد ترامپ» است.

آنطور که پایگاه خبری «هیل» گزارش داده، یکی از کارکنان ارشد برت بارت مدعی شده که این سایت حاضر به همکاری با «پاول رایان» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مسیر استیضاح ترامپ است.

دلیل این استیضاح، عمل نکردن ترامپ به قول‌های انتخاباتی‌اش خواهد بود.

این کارمند عالی‌رتبه بریت بارت که نمی‌خواسته نامش فاش شود، گفته: «حاضریم در جمع‌آوری رأی مثبت لازم برای استیضاح (ترامپ) به پاول رایان کمک کنیم.»

استیو بنن جمعه این هفته از سمت خود به عنوان «استراتژیست ارشد کاخ سفید» استعفاء داد؛ استعفایی که گفته می‌شود با فشار ترامپ محقق شده است.

بنن همان جمعه گفت که بریت بارت بازمی‌گردد؛ شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی کارمندان تحریریه این سایت، بازگشت بنن را جشن گرفتند و برخی هم بخاطر از دست رفتن نفوذ بنن در کاخ سفید، ابراز نارضایتی کرده‌اند.

بنن قول داده بود که به نفع ترامپ، با مخالفانش در کنگره و رسانه‌های آمریکایی وارد «جنگ» خواهد شد ولی حالا بنظر می‌رسد که این جنگگ «علیه» ترامپ خواهد بود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین