گزارش خبرنگار مهر از چین تایپه؛

سه تکواندوکار ایران فردا به دیدار رقبای خود می روند

عنوان

در ادامه بیست ونهمین دوره بازیهای یونیورسیاد جهانی دانشجویان فرداسه شنبه در روز نخست رقابتهای تکواندو در بخش مبارزه سه نماینده ایران به دیدار رقبای خود می روند.

به گزارش خبرنگار مهر از چین تایپه، در حالی که تکواندوکاران کشورمان در بخش پومسه عملکرد قابل قبولی نداشته و تنها موفق به کسب چهار مدال برنز شدند، رقابتهای بخش مبارزه از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد و سه تکواندوکار کشورمان به روی «شی هاپ چانگ» خواهند رفت. 

رقابتهای تکواندو در این دوره از بازیها چهار روز به طول خواهد انجامید و در هر روز مبارزات دو وزن دختران و دو وزن پسران برگزار می شود. در روز نخست این رقابت‌ها تکواندوکاران اوزان ۵۴- و ۶۸- کیلوگرم مردان و ۴۶- و ۵۷- کیلوگرم زنان به دیدار رقبای خود می روند که آرمین هادی‌پور، سیدحسین احسانی و طیبه پارسا نمایندگان کشورمان خواهند بود. 

در وزن ۵۴- کیلوگرم آرمین هادی‌پور دارنده مدال نقره رقابتهای جهانی ۲۰۱۷ دور نخست را با قرعه استراحت پشت سر می گذارد و سپس به مصاف برنده دیدار آمریکا و چین تایپه می‌رود.سید حسین احسانی در وزن ۶۸- کیلوگرم در اولین دیدار «ویلیام جکسون» از آمریکا را پیش رو دارد و در صورت برتری  به مصاف «ولادیمیر دالاکلیو» از بلغارستان خواهد رفت.

طیبه پارسا تکواندوکار در وزن ۵۷- کیلوگرم در اولین دیدار «جوآنا چونا» از پرتغال را پیش رو دارد و در صورت برتری  با برنده دیدار روسیه و کنگو مبارزه کند.

شایان ذکر است کاروان ورزشی کشورمان تا اینجای کار موفق به کسب چهار نشان برنز شده است. محمد رهبری و محمد فتوحی دو مدال برنز در شمشیربازی و چهار مدال برنز پومسه روها در دو بخش تیمی و انفرادی حاصل تلاش نمایندگان کشورمان بوده است. 

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تقدیم به شهدای نفتکش ایرانی سانچی و خانواده‌های داغدار این حادثه

نماهنگ "آب و آتش"

معلوم است حوزه درست درس نخوانده‌اید!

آیت‌الله شب‌زنده‌دار پیش از آغاز درس خارج‌شان نسبت به اظهارات یک مقام دولتی درباره "انتقاد از معصومین" واکنش نشان دادند.

مگه مملکت رئیس‌جمهور نداره برای مشکل مردم گریه کنه!؟

نادر قاضی‌پور نماینده مجلس در گفتگو با برنامه آپاراتی "کاکتوس"، این اظهارات را بیان کرد.

مسئولان باید بعد 7 روز به فکر می‌افتادند!؟

پرویز پرستویی صبح امروز روی خط تلفنی برنامه "حالا خورشید"، نکاتی را درباره تعلل مسئولین در ورود به ماجرای نفتکش سانچی مطرح کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین