با درخواست رندی هانتینگتون؛

دوره آموزشی مربیان پرش طول با مربی مطرح جهان به تعویق افتاد

عنوان

دوره تخصصی آموزشی مربیان پرش طول و سه گام کشورمان با هانتینگتون که قرار بود اواخر شهریور برگزار شود به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون دوومیدانی قصد داشت اواخر شهریور «رندی هانتینگتون» مربی مطرح پرش طول و سه گام جهان را برای برگزاری کارگاهی ٥ روزه به کشورمان دعوت کند.

این سفر که قرار بود به میزبانی جزیره کیش برگزار شود با درخواست این مربی مطرح جهان به دلیل شدت گرفتن بیماری مادرش به زمان دیگری موکول شد.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

یک کلاغ چهل کلاغ کردند!

پیش از این شایعاتی درباره کشتی قرآنی مطلا در فضای مجازی مطرح شده بود که در این کلیپ واقعیات این اثر را از زبان صاحب اثر خواهید شنید.

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین