موتکو:بازی روسیه و ایران تست دیگری برای ورزشگاه کازان است/ ایران یک تیم خوب آسیایی است

عنوان

معاون نخست‌وزیر روسیه دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورش برابر ایران را تست دیگری برای شهر و ورزشگاه کازان به عنوان یکی از میزبان‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ قلمداد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم های ملی فوتبال روسیه و ایران 18 مهر ماه سال جاری دیدار دوستانه ای برابر هم در ورزشگاه شهر کازان، مرکز جمهوری تاتارستان برگزار می کند. کازان یکی از 11 شهر میزبان جام جهانی 2018 روسیه است که ورزشگاهش در جام کنفدراسیون های 2017 روسیه مورد استفاده رسمی قرار گرفت.

در این میان ویتالی موتکو، معاون نخست وزیر روسیه، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور که ریاست کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 را نیز بر عهده دارد، درباره بازی با ایران در ورزشگاه شهر کازان به روزنامه ریانووستی گفت: برنامه 2 بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال روسیه را اعلام کردیم که با ایران در کازان و برابر کره جنوبی در مسکو خواهد بود. ما بار دیگر ورزشگاه کازان را پس از جام کنفدراسیون های 2017 در بازی با ایران مورد تست قرار می دهیم.

موتکو افزود: حریفان روسیه (ایران و کره جنوبی) تیم های بسیار خوب آسیایی هستند که بلیت صعود به جام جهانی 2018 روسیه را دریافت کردند. به همین خاطر بازی با این تیم ها برای ما بسیار مهم هستند. مرحله نهایی آماده سازی تیم ملی فوتبال روسیه برای جام جهانی 2018 از بازی کره جنوبی و ایران آغاز می شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

فیلم و عکس‌های سفر صبح امروز رهبر معظم انقلاب

سفر رهبرانقلاب به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

بالاخره بچه‌دار بشیم یا نه!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "کبریت" به موضع بچه دار شدن پرداخته و با دوربین مخفی نظر آنها را درباره آوردن بچه جویا شده است.

«وعده صادق» سردار سلیمانی

با آزادسازی البوکمال، پرونده #داعش در عراق و سوریه در عرصه میدانی بسته شد.

چرا مردم دنیا از بزرگترین اجتماع جهان چیزی نشنیده‌اند!؟

در این کلیپ که مطابق با مقاله شرکت روزنامه‌نگاران آمریکایی هافینگتون‌پست است، به این موضوع پرداخته که چرا پیاده‌روی بزرگ اربعین و اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در کربلا، برای مردم دنیا بازتابی داده نمی شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین