خلیلی:

«ترکه‌های درخت آلبالو» تجدید چاپ می‌شود

عنوان

کتاب داستانی «ترکه‌های درخت آلبالو» برای انتشار مجدد به انتشارات شهراب سپرده شده است.

اکبر خلیلی نویسنده، در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص آثار جدید خود برای انتشار گفت: کتابم را با عنوان «ترکه های درخت آلبالو»، برای انتشار مجدد به انتشارات شهراب سپردم. مجموعه داستان های قبلی ام مانند «نون تافتون»، «شما نمی توانید ببینید» و «کارون پر از کلاه» را هم قرار است، همین انتشاراتی تجدید چاپ کند.

او افزود: یک مجموعه داستان جدید دارم که آن را جداگانه منتشر خواهم کرد. این مجموعه داستان «بی نام» نام دارد. به این دلیل کتاب را «بی نام» نامیدم که اختیار انتخاب نام داستان ها بر عهده خواننده باشد. داستان های کتاب را با موضوع های مختلف و جدید نوشتم. انتشارات شهراب قرار است این کتاب را هم منتشر کند.

گفتنی است؛ ماجرای داستان «ترکه های درخت آلبالو» به سال های اولیه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، درگیری عناصر ضد انقلاب در کردستان و ماه های اولیه شروع جنگ تحمیلی مربوط است.

خواننده در این اثر با سرهنگ حمیدرضا مدنی فرمانده حکومت نظامی یکی از مناطق تهران آشنا می شود که چنده ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دستگیر شده و منتظر است حکم تیربارانش صادر شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کلیپ

شهیدی که نتوانست به قولش با دخترش وفا کند

سفر رهبرانقلاب به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ساعتی پیش برای دیدار با مردم داغدار و مصیبت‌زده‌ی کرمانشاه، وارد مناطق زلزله‌زده‌ی این استان شدند.

بالاخره بچه‌دار بشیم یا نه!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "کبریت" به موضع بچه دار شدن پرداخته و با دوربین مخفی نظر آنها را درباره آوردن بچه جویا شده است.

«وعده صادق» سردار سلیمانی

با آزادسازی البوکمال، پرونده #داعش در عراق و سوریه در عرصه میدانی بسته شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین