عضو شورای شهر تهران:

همه مردم در برگزاری مراسم های ویژه عاشورا سهیم هستند

عنوان

عضو شورای شهر تهران گفت: مراسم عاشورا در میان تمام خانواده های ایرانی جایگاه ویژه ای دارد و همه به نوعی در آن سهیم اند.

محمود میرلوحی عضو شورا شهر تهران در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه بازدید از پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب سطح برگزاری این نمایشگاه را خوب ارزیابی کرد و گفت: این نمایشگاه پلی میان مصرف کننده و هیئت ها و تولید کننده شده و سبب شده اقلام و لوازم مورد نیاز هیئت ها با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تر به آنها عرضه شود.

 میرلوحی با اشاره به اینکه قبل از بازدید از نمایشگاه سطح برگزاری نمایشگاه را اینطور ارزیابی نمی کردم گفت: تنوع محصولات ارائه شده، تمام حوزه ها را در برگرفته و با نظارتی که صورت می گیرد خدمات خوبی به مخاطبین عرضه می شود.

عضو شورای شهر تهران با حمایت از آثار فرهنگی و هنری عرضه شده در نمایشگاه تصریح کرد: مراسم عاشورا در میان تمام خانواده های ایرانی جایگاه ویژه ای دارد و همه به نوعی در آن سهیم اند و برای برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) از هیچ خدمتی دریغ نمی کنند.

میرلوحی با اشاره به اینکه توجه به مسائل مذهبی فرصتی است که باید آن را مغتنم شمرد گفت: تمام اقلام پذیرایی، صوتی، پرچم و نشان و ابزار با کیفیت مطلوب در نمایشگاه عطر سیب عرضه شده است.

وی با اشاره به فضای پر روح ایجاد شده در نمایشگاه پانزدهم عطر سیب تصریح کرد: مردم و هیئت ها نیز استقبال خوبی از این نمایشگاه داشته اند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در برنامه بدون تعارف مطرح شد

اعلام برائت آهنگران از فرزندش

به رهبری حسین علیه‌السلام

رهبرانقلاب: گسترش عزاداری‌ها نشاندهنده یک جریانی است که به رهبری حسین‌بن‌علی(ع) دارد در دنیا پیش میرود؛و گره‌های ملّتها را باز خواهد کرد.

نوحه محبوب شما کدام است؟

در این گزارش از چهره های فرهنگی و هنری درباره نوحه و مداحی محبوب شان سوال پرسیده شده است.

حسن مقتل

گفتگویی شنیدنی و متفاوت با شاعران سرشناس کشور همراه با شعرخوانی و مقتل‌خوانی آن‌ها که در دهه اول محرم هر روز یک قسمت از آن در «نسیم آنلاین» منتشر خواهد شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین