عضو شورای شهر تهران:

همه مردم در برگزاری مراسم های ویژه عاشورا سهیم هستند

عنوان

عضو شورای شهر تهران گفت: مراسم عاشورا در میان تمام خانواده های ایرانی جایگاه ویژه ای دارد و همه به نوعی در آن سهیم اند.

محمود میرلوحی عضو شورا شهر تهران در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه بازدید از پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب سطح برگزاری این نمایشگاه را خوب ارزیابی کرد و گفت: این نمایشگاه پلی میان مصرف کننده و هیئت ها و تولید کننده شده و سبب شده اقلام و لوازم مورد نیاز هیئت ها با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تر به آنها عرضه شود.

 میرلوحی با اشاره به اینکه قبل از بازدید از نمایشگاه سطح برگزاری نمایشگاه را اینطور ارزیابی نمی کردم گفت: تنوع محصولات ارائه شده، تمام حوزه ها را در برگرفته و با نظارتی که صورت می گیرد خدمات خوبی به مخاطبین عرضه می شود.

عضو شورای شهر تهران با حمایت از آثار فرهنگی و هنری عرضه شده در نمایشگاه تصریح کرد: مراسم عاشورا در میان تمام خانواده های ایرانی جایگاه ویژه ای دارد و همه به نوعی در آن سهیم اند و برای برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) از هیچ خدمتی دریغ نمی کنند.

میرلوحی با اشاره به اینکه توجه به مسائل مذهبی فرصتی است که باید آن را مغتنم شمرد گفت: تمام اقلام پذیرایی، صوتی، پرچم و نشان و ابزار با کیفیت مطلوب در نمایشگاه عطر سیب عرضه شده است.

وی با اشاره به فضای پر روح ایجاد شده در نمایشگاه پانزدهم عطر سیب تصریح کرد: مردم و هیئت ها نیز استقبال خوبی از این نمایشگاه داشته اند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین