تودیع و معارفه مدیران مجموعه سعادت‌آباد: مصطفی اصفهان، پیمان جبلی و سیدمهدی حاجی محمدی

عنوان

مدیران جدید و سابق مجموعه سعادت‌آباد معاونت برون مرزی صدا و سیما معرفی و تکریم شدند.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مدیر جدید شبکه Q4T، همچنین سرپرست واحد اطلاعات و برنامه ریزی و مدیر امور مالی جدید مجموعه سعادت آباد معاونت برون مرزی صدا و سیما طی مراسمی معرفی شده و مدیران سابق این بخش ها مورد تکریم قرار گرفتند.

در این مراسم که با حضور پیمان جبلی معاون برون مرزی و نیز سیدحسین شاکرطاهری ذیحساب و مدیرکل امور مالی صدا و سیما، همچنین مصطفی اصفهانی مدیرکل برنامه ریزی و نظارت معاونت برون مرزی و جمعی از مدیران مجموعه سعادت آباد برون مرزی (شبکه ای پرس، هیسپان، آی فیلم و مجموعه های ستادی این بخش) برگزار شد، با اهدای احکام داود عادلی مدیر جدید شبکه Q4T، سیدمهدی حاجی محمدی سرپرست جدید اطلاعات و برنامه ریزی و علیرضا نوروزی مدیر جدید امور مالی مجموعه سعادت آباد، از خدمات سید وقار رضوی، سیده جلیله احمدی و علیرضا علی نیا مدیران پیشین واحدهای یاد شده قدردانی به عمل آمد.

ابتدا معاون برون مرزی، ضمن اشاره به حساسیت ماموریت های حوزه برون مرزی، تعبیر «سازمان صدا و سیمای کوچک» برای معاونت برون مرزی را نه تنها طبیعی که کار این بخش معظم از رسانه ملی را به سبب مواجهه با ادیان، ملیت ها، مذاهب و تمدن ها و شرایط سیاسی و فرهنگی و اجتماعی گوناگون بسیار پیچیده تر از کار در شبکه های داخلی توصیف کرد.

وی افزود: از این حیث مدیران و کارکنان معاونت برون مرزی کاری بسیار بزرگ و جهادی انجام می دهند زیرا تولید محتوا برای مخاطبانی که تمامی آنها از جنبه ملیت و اکثریت آنها به لحاظ مذهبی با ما متفاوت بوده و حتی در کنار مسلمانان سنتی و ... در جوامع اسلامی؛ غیر مسلمانان در کشورهای غیر اسلامی را هم در زمره اجتماعات هدف خود داریم، بسیار دشوار و دارای ظرافت ها و پیچیدگی های فراوان است.

جبلی همچنین ضمن تشکر از زحمات احمدی در روند راه اندازی پرس تی وی و توسعه معاونت برون مرزی در سال های اخیر، از خدمات سیدوقار رضوی در مدت تصدی مدیریت شبکه Q4T نیز تقدیر کرده و آینده نگری و برنامه ریزی پیشروانه فرآیندهای تولید، گسترش ضریب نفوذ رسانه های برون مرزی و تمهید زمینه های تکنولوژیک و رویکردهای نوین رسانه ای در بستر فناوری های ارتباطی روز را از الزامات توسعه و پیشرفت عملکرد معاونت برون مرزی و ه ویژه شبکه های مستقر در مجموعه سعادت آباد خواند.

ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان صدا و سیما هم در بخش دیگری از این مراسم، اثرگذاری بالای فعالیت های حوزه برون مرزی را مورد تاکید قرار داد.

وی کار در بخش برون مرزی رسانه ملی را ماندگار و واجد جنبه های مثبت فراوان توصیف کرده و گفت: تجربه کار در این معاونت به قدری ویژه و گسترده است که شاید بتوان گفت بدون تجربه مدیریتی در این معاونت، پازل تجارب مدیریت رسانه ای سیاست گذاران و تصمیم گیران سازمان کامل نمی شود.

شاکرطاهری در ادامه از مساعی علی نیا در طول دوره مدیریت امور مالی مجموعه چند شبکه ای سعادت آباد تقدیر کرد و نیل به افتخار بازنشستگی را به وی تبریک گفت.

گفتنی است؛ سیدمهدی حاجی محمدی پیش از این مدیرکلی منابع مالی و برنامه ریزی معاونت برون مرزی و علیرضا نوروزی نیز مدیریت امور مالی شبکه مستند را عهده دار بوده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین