اومانیا:طلبی از پرسپولیس ندارم / شرایط پارس جنوبی عالی است

عنوان

مدافع کاستاریکایی پارس جنوبی جم درباره حضورش در پرسپولیس در فصل گذشته گفت: پرسپولیس تمام مطالباتم را پرداخت کرده است.

مایکل اومانیا مدافع کاستاریکایی پارس جنوبی جم در گفت و گو با  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره وضعیت تیمش بیان کرد: اوضاع تیم خوب است و قصد داریم به همین منوال کار را ادامه دهیم. جایگاه خوبی هم در جدول داریم. من آماده هستم و طبق نظر مربی کارها را انجام می دهم. شرایطم در تیم عالی است.


او درباره فصل گذشته و حضورش در پرسپولیس افزود: در پرسپولیس جایگاه خودم را داشتم. آن زمان گذشته است و من به نظر هواداران احترام می گذارم. بدهی از این تیم ندارم و باشگاه پرسپولیس همه قراردادم را پرداخت کرده است.

اومانیا درباره وضعیت تیم کشورش برای صعود به جام جهانی اظهار کرد: در بازی بعدی برای تیم ملی کاستاریکا به میدان می روم. امیدوارم پیروز شویم و به جام جهانی برویم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارش نسیم آنلاین از یک راهکار مقابله با تحریم نفت

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

هدف از جنگ ۳۳ روزه ریشه‌دار کردن رژیم‌صهیونیستی در منطقه بود

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه هدف از جنگ ۳۳ روزه تحقق اهداف آمریکا در زمان جرج بوش بود، افزود: قصد آمریکا این بود که اسرائیل را در منطقه ریشه‌دارتر کند، اما با پیروزی مقاومت این طرح شکست خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین