تهیه کننده سینما:

مذاکره‌های سینمایی باید عملی شود

عنوان

عبدالله علیخانی به بیان اتفاقات مثبتی که می‌تواند حوزه هنری با تصمیمات غیرسلیقه‌ای رقم بزند، پرداخت.

عبدالله علیخانی تهیه کننده سینما درباره بهترین اتفاقی که می تواند حوزه هنری برای سینما انجام دهد و مذاکره ای که داروغه زاده خواهان آن است، در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت:من معتقدم که سر هر جریانی می توان مذاکره کرد و به نتیجه قطعی رسید و پرونده مشکلاتی که وجود دارد را به اتمام رساند، البته نه اینکه با آمدن هر مسئول مذاکره کنیم و با رفتنش همه کارها به هم بریزد و چیزی عوض نشود.

وی در ادامه بیان کرد: متاسفانه تا خدا خدایی می کند ظاهرا باید مذاکره سر حل اختلافات تکراری وجود داشته باشد، نمی دانم چرا نباید به نتیجه قابل قبول و قطعی برسیم و زمانی که به قطعیت رسید در مرحله عمل قرار بگیرد؟! همه کارها نقطه سر خط شده است.

این تهیه کننده ادامه داد: داروغه زاده صلاح در این دانسته که برای حل مشکلات با حوزه هنری مذاکره کند که ماهیت آن نیز بسیار مفید است. امید می رود به نقطه ای که می رسند، به آن پای بند باشند، نه اینکه هرکسی کار دلخواه خودش را انجام دهد.

علیخانی در پایان اظهار کرد: مهمترین و اصلی ترین بحث، مسئله اکران است، زمانی که در فیلمسازی وقت اکران خوب و گسترده نباشد، قاعدتا به خروجی خوبی نخواهد رسید، متاسفانه حوزه هنری با در دست داشتن حجم بالایی ازسالن های سینمایی با سلیقه خودش عمل می کند و کاری به کسی ندارد. امیدوارم این مذاکره ها به جایی برسد که حداقل سینما و سینماگران تکلیف خودشان را بدانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین