تهیه کننده سینما:

مذاکره‌های سینمایی باید عملی شود

عنوان

عبدالله علیخانی به بیان اتفاقات مثبتی که می‌تواند حوزه هنری با تصمیمات غیرسلیقه‌ای رقم بزند، پرداخت.

عبدالله علیخانی تهیه کننده سینما درباره بهترین اتفاقی که می تواند حوزه هنری برای سینما انجام دهد و مذاکره ای که داروغه زاده خواهان آن است، در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت:من معتقدم که سر هر جریانی می توان مذاکره کرد و به نتیجه قطعی رسید و پرونده مشکلاتی که وجود دارد را به اتمام رساند، البته نه اینکه با آمدن هر مسئول مذاکره کنیم و با رفتنش همه کارها به هم بریزد و چیزی عوض نشود.

وی در ادامه بیان کرد: متاسفانه تا خدا خدایی می کند ظاهرا باید مذاکره سر حل اختلافات تکراری وجود داشته باشد، نمی دانم چرا نباید به نتیجه قابل قبول و قطعی برسیم و زمانی که به قطعیت رسید در مرحله عمل قرار بگیرد؟! همه کارها نقطه سر خط شده است.

این تهیه کننده ادامه داد: داروغه زاده صلاح در این دانسته که برای حل مشکلات با حوزه هنری مذاکره کند که ماهیت آن نیز بسیار مفید است. امید می رود به نقطه ای که می رسند، به آن پای بند باشند، نه اینکه هرکسی کار دلخواه خودش را انجام دهد.

علیخانی در پایان اظهار کرد: مهمترین و اصلی ترین بحث، مسئله اکران است، زمانی که در فیلمسازی وقت اکران خوب و گسترده نباشد، قاعدتا به خروجی خوبی نخواهد رسید، متاسفانه حوزه هنری با در دست داشتن حجم بالایی ازسالن های سینمایی با سلیقه خودش عمل می کند و کاری به کسی ندارد. امیدوارم این مذاکره ها به جایی برسد که حداقل سینما و سینماگران تکلیف خودشان را بدانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارش نسیم آنلاین از یک راهکار مقابله با تحریم نفت

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

هدف از جنگ ۳۳ روزه ریشه‌دار کردن رژیم‌صهیونیستی در منطقه بود

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه هدف از جنگ ۳۳ روزه تحقق اهداف آمریکا در زمان جرج بوش بود، افزود: قصد آمریکا این بود که اسرائیل را در منطقه ریشه‌دارتر کند، اما با پیروزی مقاومت این طرح شکست خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین