مقایسه دستمزد برانکو و فاتح تریم

عنوان

دستمزد برانکو سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس با گزینه جدید استقلالى‌ها تفاوت‌هایی دارد.

به گزارش خبرنگار  فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به استعفاى علیرضا منصوریان از تیم فوتبال استقلال، مدیران این تیم درصدد هستند تا مربى اى را جذب کنند که در سه سال براى آن ها چیزى حدود ٢٠ میلیارد تومان قراردادش آب مى خورد.

 البته استقلالى ها در این میان رقم اعلام شده را درست نمى دانند و آن ها براى یک فصل رقمى حدود یک میلیون دلار که ارزش آن معادل سه میلیارد و سیصد میلیون تومان خواهد بود را براى فاتح تریم در نظر گرفته اند.

 در هر صورت رقم قرارداد فاتح تریم براى استقلالى ها چه سه میلیارد باشد و چه حدود ٦ میلیارد براى هر فصل از دستمزد برانکوى  بیشتر است.

 برانکو سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ پانزدهم مبلغ یک میلیارد و 820 میلیون و در لیگ شانزدهم قراردادى با رقم ۲ میلیارد و 190 میلیون تومان را با سرخ ها منعقد کرده است. که این مربى براى ٢ فصل روى هم رقمى معادل چهار میلیارد و ده میلیون تومان را دریافت کرده و این در حالى است که گزینه جدید استقلالى ها اگر با رقم پیشنهادى استقلالى ها در نظر بگیریم براى ٢ فصل حدود ٦ میلیارد تومان و اگر با رقم اعلام شده ٢٠ میلیارد تومانى که براى سه فصل مطرح شده در نظر بگیریم براى ٢ فصل حدود ١٢ میلیارد تومان خواهد بود.

 انتهای پیام/

تفاوت دستمزد فاتح تریم و برانکو

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

یادداشت دکتر وحید شقاقی شهری به بهانه اظهارات اخیر وزیر بهداشت؛

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهم‌ترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه‌ساز وحدت و همدلی و یک‌صدایی مسلمانان شود.

کاربران هاتگرام و تلگرام طلایی چند نفرند؟

انگونه که از صحبت‌های عبدالصمد خرم آبادی و سردار جلالی می‌توان استنباط کرد حدود ۳۰ میلیون نفر این روزها با استفاده از فیلترشکن یا تلگرام‌های جایگزین از این خدمات تلگرام استفاده می‌کنند.

لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد باثبات

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزیِ مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پر شتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین