بازیکن با مسئولیت خودش و باشگاه ذوب‌آهن به میدان می‌رود

عبداللهی: تخلف ‌کی‌روش و باشگاه ذوب‌آهن برای ارائه مدارک جعلی محرز نشده است/ منتظر بررسی فیفا هستیم

عنوان

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد برای صدور حکم نهایی بازیکن خارجی ذوب‌آهن منتظر بررسی فیفا خواهیم بود.

حسین عبداللهی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص تصمیم کمیته انضباطی درباره لغو محرومیت کی روش استنلی بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان که به دلیل ارائه مدارک جعلی در ثبت قرارداد, اجازه بازی برای ذوبی ها را نداشت, عنوان کرد: حکم قطعی برای این بازیکن صادر نشده و فقط از سوی کمیته انضباطی دستور موقت داده شده تا این بازیکن بتواند فعلا برای تیمش به میدان برود.

وی در پاسخ به این سؤال که وثوق احمدی, رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان لیک برتر پیش از این اعلام کرده بود این تخلف حداقل 6-7 هفته محرومیت برای بازیکن به دنبال خواهد داشت و حالا چگونه کمیته انضباطی  اجازه بازی به این بازیکن ذوب آهن را داده است, تصریح کرد: با توجه به اینکه سازمان لیگ هم پیش از این اجازه بازی را برای این بازیکن صادر کرده بود, کمیته انضباطی تصمیم گرفت برای اینکه فعالیت این بازیکن متوقف نشود, فعلا از محرومیت وی صرف نظر کند و این بازیکن با مسئولیت خودش و باشگاه ذوب آهن بتواند به میدان برود.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن اشاره به ورود فیفا به این  پرونده اظهار داشت: باتوجه به اینکه در این پرونده هم بازیکن و هم باشگاه ذوب آهن از آنتانیو (مدیر برنامه ای که کی روش استنلی را به ایران آورده است) برای  ارائه مدارک جلعی شکایت کرده اند؛ ما برای صدور حکم نهایی منتظر بررسی فیفا خواهیم بود.

عبداللهی درخصوص تخلف احتمالی بازیکن و باشگاه در این پرونده گفت: یقیناً برای کمیته انضباطی تخلفی از باشگاه و بازیکن محرز نشده و تاکنون مدارکی به دست مان نرسیده که بازیکن و یا باشگاه در جعل مدارک دخیل بوده اند, در غیر این صورت حتماً رای این گونه صادر نمی شد.

وی در پایان تاکید کرد: این رای کمیته انضباطی که به کی روش استنلی اجازه بازی می دهد, به معنای رفع اتهام قطعی این بازیکن نخواهد بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین