شروط جدید پیکه برای تمدید قرارداد با بارسلونا

عنوان

مدافع میانی آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا برای تمدید مدت حضورش در نوکمپ خواسته‌های جدیدی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه «دیاریو گل» اسپانیا، جرارد پیکه مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا برای تمدید قرارداد شروط جدیدی دارد.

پیکه که تا سال 2019 با بارسلونا قرارداد دارد پیش از این اعلام کرده است که پس از جام جهانی 2018 از فوتبال ملی کناره گیری می کند. به همین دلیل انتظار می رفت که در آینده ای نه چندان دور او بارسلونا را هم ترک کند و به لیگ فوتبال آمریکا MLS برود.

دیاریو گل اما نوشته است که پیکه می خواهد قراردادی جدید با بارسلونا عقد کند اما برای این کار شروط متفاوتی دارد. او از باشگاه می خواهد به او حقوقی بالاتر از رقمی که برای هم تیمی تازه واردش عثمان دمبله در نظر گرفته شده است، پرداخت کند، رقمی در حدود حقوق همتایش در رئال مادرید یعنی سرخیو راموس.

شرط دیگر پیکه برای مسئولان باشگاه این است که در قرارداد جدید به او در خصوص حضورش در ترکیب اصلی ضمانت بدهند. او اگرچه احتمال نیمکت نشینی به دلیل استفاده سرمربی تیمش از سیستم چرخشی را می پذیرد اما کنار ماندن از ترکیب اصلی تیم را به دلیلی دیگر قبول نمی کند و نمی خواهد با شرایطی مشابه آنچه هم تیمی سابقش کارلس پویول از تیم بیرون گذاشته شد به دوران بازیگری اش در بارسلونا پایان دهد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مقایسه محدودیت‌های دانشجویان ایرانی و خارجی!

از علامه تا تگزاس!

اگه جای روحانی بودی چه می‌کردی!؟

با توجه به اظهارات و مواضع آمریکایی‌ها در قبال برجام، از مردم پرسیده شده که در شرایط فعلی اگر جای رئیس جمهور بودند، چه می کردند؟

ایران مثل کشتی نوح است ...

طناز بحری رئیس کلینیک هماتولوژی بیمارستان آراسموس روتردام هلند یا همان نخبه ی معروف کشوری که دیشب در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخبگان و استعداد های جوان دیده شد.

مدافع حرم بی ام و سوار

روایت یک مدافع حرم بی ام و سوار که ثروتش را رها کرد به جنگ رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین