مهدی پاشازاده در گفتگو با مهر:

دیدار با استقلال برای نساجی مغتنم است/ باید تفکرات شفر را بشناسم

عنوان

سرمربی تیم فوتبال نساجی در مورد دیدار این تیم با استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: برای اولین بار است که در یک بازی رسمی مقابل استقلال قرار خواهم گرفت.

مهدی پاشازاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص رودرویی تیم نساجی با استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی با تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای تیم‌های لیگ یکی که به طور عادی امکان بازی با این تیم‌ها را ندارند یک فرصت مطلوب است که باید آن را مغتنم شمرد. بازیکنان تیم‌های لیگ یکی و لیگ دویی در این بازی‌ها انگیزه زیادی پیدا می‌کنند و این باعث می‌شود استقلال و پرسپولیس به راحتی قادر به پیروزی نباشند.

وی افزود: استقلال در مرحله قبلی به سختی از سد تیم گل گهر سیرجان گذشت و یا به خاطر داریم که مثلا فصل گذشته یک تیم مثل قشقایی می‌تواند پرسپولیس را در جام حذفی حذف کند. این خصلت جام حذفی است و در مسابقات جام حذفی هیچ تیمی نا امید نیست.

مدافع پیشین آبی‌ها در ادامه افزود: نمی‌توانم بگویم از استقلال شناخت دارم. چون با تغییراتی که روی نیمکت این تیم صورت گرفته قطعا تفکرات حاکم بر این تیم تغییر خواهد کرد. باید در فرصتی که تا انجام بازی با استقلال داریم از این تیم شناخت به دست آوریم. 

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: این اولین بار است که به صورت رسمی با یک تیم باید مقابل استقلال بازی کنم و نتیجه بازی هم برای تیمم مهم است. تاکنون بارها به شکل دوستانه و تدارکاتی با تیم‌هایی که داشتم مقابل استقلال بازی کردم اما تجربه بازی رسمی و قانونی را مقابل تیم سابقم ندارم. به هرحال این خصلت کار مربیان است و ما باید همیشه آمادگی این چنین بازی‌هایی را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص شرایط این تیم بیان داشت: شرایط خوب است و ما در لیگ هم شرایط خوبی داریم و از شانس صعود به لیگ برتر برخوردار هستیم. اما از جام حذفی هم به راحتی عبور نخواهیم کرد. جام حذفی یک فرصت مغتنم برای همه تیم ها است که بتوانند خودی نشان دهند. 

کاپیتان سابق استقلال در خصوص شرایط این تیم بعد از تغییرات در کادر فنی بیان داشت: شاید شفر در سطح اروپا و آلمان یک مربی معمولی و متوسط باشد، اما باید این را بدانیم که حتی ضعیف ترین مربی بوندسلیگا در بدترین شرایط در سطح بهترین مربیان داخلی است. من امیدوارم بستر مناسب برای کار کردن شفر در استقلال فراهم شود و این تیم هم بتواند با نتایج خوبی که می‌گیرد رضایت هوادارانش را جلب کند. 

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان در خصوص بازی ایران و روسیه گفت: روسیه از تیم های خوب اروپا است و به واسطه میزبانی جام جهانی در صدد تدارکات خوب است تا آبرومند در مسابقاتی که میزبانی‌اش را عهده دار است شرکت کند. این بازی برای تیم ملی ایران مفید است و در رده بازی‌های خوب تدارکاتی است. در این بازی‌ها نتیجه خیلی مهم نیست اما در عین حال پیروزی در این دیدار از نظر روحی برای ملی پوشان کشورمان بسیار خوب است. 

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین