با انتقاد از مسئولان باشگاه نفت طلاییه

حمدی‌نژاد: از اسم کریمی استفاده کردند و پول طلبکاران را ندادند/ اگر پول داده بودند، دو هزار سند رو می‌کردند

عنوان

بازیکن پیشین نفت تهران تأکید کرد که از سوی مالک باشگاه نفت طلاییه پولی به طلبکاران پرداخت نشده است.

وحید حمدی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بحث پرداخت مبلغی از طلب های بازیکنان پیشین نفت از سوی مالک باشگاه نفت طلاییه اظهار داشت: جهانیان مالک باشگاه نفت طلاییه بدتر از مالک قبلی است. این آقا بدون هیچ هزینه ای اسم خود را مطرح کرده است. نه با کسی صحبت کرده اند و نه پولی پرداخت شده است. مالک نفت طلاییه خیلی راحت مقابل دوربین ها و رسانه ها می گوید پول داده ایم، در صورتی که اصلا چنین چیزی نیست.

وی افزود:  اگر پول داده بودند، دو هزار عکس و رسید چاپ نمی کردند؟ مسلما این کار را نکردند و صحبت های شان کار تبلیغاتی بوده است. اگر بخواهیم برای برند خودمان تبلیغ کنیم، باید میلیاردها تومان پول هزینه کنیم تا چند دقیقه محصول ما تبلیغ شود. آیا کسی می دانست نفت طلاییه چیست؟ این آقا آمد و خیلی راحت با 500،600 میلیون هزینه، اسم شرکت خود را مطرح کرد. نه پول مالیات داده و نه به طلبکاران پولی داده شده است.

بازیکن پیشین نفت تهران خاطرنشان کرد: متأسفم برای آدم هایی که خیلی راحت تیم را به این اشخاص واگذار می کنند. این افراد از اسم بزرگانی چون علی کریمی راحت استفاده کردند. آقایان بدون اینکه به تعهدات شان عمل کنند، خیلی راحت دروغ می گویند. به شخصه یک میلیارد تومان طلب دارم، اما چون علیرضا بیرانوند، وحید امیری و سیدجلال حسینی اسم پرسپولیس همراه آنهاست، می گویند پول شان را داده ایم تا تبلیغ شود. در حالی که اگر این اتفاق می افتاد، دو هزار سند تا الان رو کرده بودند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کبریت مدیا بین کودکان رفت؛

قهرمان کودکان ایرانی کیست!؟

جاسوسی با ساعت مچی!

جلسه در پشت درهای بسته ادامه دارد. اعضای تیم هسته‌ای کلافه و خسته به نظر می‌رسند. مطابق قرار تلفن‌های همراه بیرون اتاق نگه داشته شده تا محتوای بحث‌ها بیرون نرود ولی هیچ‌کس حواسش به ساعت مچی یکی از اعضای تیم نیست...

گوشی قاچاق را چگونه بشناسیم!؟

چگونه باید گوشی‌های قانونی را فعال کرد؟

ما سوار اسنپ می‌شویم یا اسنپ سوار ما!

در این ویدئو توضیحات یک هکر را خواهید شنید درباره دسترسی‌های غیرضروری که این نرم‌افزار به اطلاعات گوشی ما پیدا می کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین