با انتقاد از مسئولان باشگاه نفت طلاییه

حمدی‌نژاد: از اسم کریمی استفاده کردند و پول طلبکاران را ندادند/ اگر پول داده بودند، دو هزار سند رو می‌کردند

عنوان

بازیکن پیشین نفت تهران تأکید کرد که از سوی مالک باشگاه نفت طلاییه پولی به طلبکاران پرداخت نشده است.

وحید حمدی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بحث پرداخت مبلغی از طلب های بازیکنان پیشین نفت از سوی مالک باشگاه نفت طلاییه اظهار داشت: جهانیان مالک باشگاه نفت طلاییه بدتر از مالک قبلی است. این آقا بدون هیچ هزینه ای اسم خود را مطرح کرده است. نه با کسی صحبت کرده اند و نه پولی پرداخت شده است. مالک نفت طلاییه خیلی راحت مقابل دوربین ها و رسانه ها می گوید پول داده ایم، در صورتی که اصلا چنین چیزی نیست.

وی افزود:  اگر پول داده بودند، دو هزار عکس و رسید چاپ نمی کردند؟ مسلما این کار را نکردند و صحبت های شان کار تبلیغاتی بوده است. اگر بخواهیم برای برند خودمان تبلیغ کنیم، باید میلیاردها تومان پول هزینه کنیم تا چند دقیقه محصول ما تبلیغ شود. آیا کسی می دانست نفت طلاییه چیست؟ این آقا آمد و خیلی راحت با 500،600 میلیون هزینه، اسم شرکت خود را مطرح کرد. نه پول مالیات داده و نه به طلبکاران پولی داده شده است.

بازیکن پیشین نفت تهران خاطرنشان کرد: متأسفم برای آدم هایی که خیلی راحت تیم را به این اشخاص واگذار می کنند. این افراد از اسم بزرگانی چون علی کریمی راحت استفاده کردند. آقایان بدون اینکه به تعهدات شان عمل کنند، خیلی راحت دروغ می گویند. به شخصه یک میلیارد تومان طلب دارم، اما چون علیرضا بیرانوند، وحید امیری و سیدجلال حسینی اسم پرسپولیس همراه آنهاست، می گویند پول شان را داده ایم تا تبلیغ شود. در حالی که اگر این اتفاق می افتاد، دو هزار سند تا الان رو کرده بودند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین