در خط حزب‌الله منتشر شد

پیش‌بینی امام خامنه‌ای که درست بود

عنوان

صد و سومین شماره خط حزب‌الله با سخن هفته‌‌ای با عنوان «مخاطب اول» منتشر شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، صد و سومین شماره خط حزب الله با سخن هفته ای با عنوان «مخاطب اول» که به رفتار خصمانه آمریکا در قبال برجام و همچنین چند اقدام لازم که مسئولان در آستانه خیمه شب بازی جدید آمریکا باید انجام بدهند، منتشر شد.

در بخشی از آن این گونه آمده است: در چندروز گذشته بحث در مورد نقض عهد آمریکا درباره برجام بالا گرفته است. این موضوع حتی در صحبت های رکس تیلرسون، وزیرخارجه آمریکا نیز مطرح شده است. این فضاسازی در حالی است که ایران مطابق گزارش رسمی آژانس بین المللی انرژی اتمی، به همه تعهداتش براساس متن برجام عمل کرده است. براساس گزارش نیویورکر از دیدار اخیر وزرای خارجه ایران و 1+5 ، وزیرخارجه کشورمان در ابتدای این نشست فهرستی از گلایه های ایران را طرح کرده و گفته است ایالات متحده آن طور که در توافق هسته ای مقرر شده، تحریم ها را رفع نکرده و ما هنوز نمی توانیم در انگلیس یک حساب بانکی باز کنیم.

 گزارش هفته این شماره با عنوان «تا نقطه ضعف هست؛ دشمنی هم هست» به هشدارهای رهبر انقلاب مبنی بر توطئه های دشمن برای مختل کردن اقتصاد و  راه حل های رهبر انقلاب برای جدایی اقتصاد از نفت و قوی شدن اقتصاد می پردازد.

 در بخش اخبار این هفته خبری از تاریخ دان معروف آمریکایی، خوان کول منتشر شده است با عنوان «پیش بینی آیت الله خامنه ای درست بود» که در بخشی از آن چنین آمده است: ایران با این شرط وارد مذاکرات شد که تحریم ها لغو خواهند شد. تحریم هایی که به اقتصاد ایران آسیب رسانده و زندگی اهالی این کشور را در خطر قرار داد. اینک در حالی که تحریم های بین المللی لغو شده اند، همان طور که آیت الله خامنه ای پیش بینی کرده بود، کنگره آمریکا تحریم ها را شدت بخشید.

هسته ای بهانه است، فاجعه آمیزترین مانع در راه حاکمیت اسلام، آمریکای دوران ریگان و بوش با آمریکای امروز هیچ فرقی ندارند، گاهی اوقات عدالت به ضد خودش تبدیل می شود، ملتی که به خود باور دارد در مقابل قدرت های بزرگ ایستادگی می کند، مؤمن حق ندارد خود را ذلیل کند، زن مسلمان بالاتر از این حرف هاست، به جوان هایی با چنین روحیه هایی نیاز داریم و... اینها عناوین دیگر بخش های نشریه خط حزب الله هستند که مخاطبین گرامی می توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

 صدوسومین شماره خط حزب الله به روح پرفتوح سردار شهید رجبعلی محمدزاده تقدیم شده است.

نسخه PDF نشریه در سه نسخه تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب الله می توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت های مذهبی و پایگاه های بسیج توزیع کنند.

برای دسترسی به آرشیو نشریه می توانید به اینجا مراجعه کنید.

برای دریافت نسخه مطالعه (A4) خط حزب الله 103 به اینجا و برای دریافت نسخه چاپ (A3) به اینجا مراجعه کنید.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین