حق شناس در گفت‌وگو با تسنیم:

وضعیت ستاد شورایاری‌ها نگران کننده است/ ورود محسن هاشمی به انتخاب رئیس

عنوان

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه انتخاب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها مرتب به تعویق می افتد و همین امر باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری شده که از رئیس شورا خواسته شده در این زمینه ورود کند.

محمد جواد حق شناس در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت ستاد هماهنگی شورایاری ها، اظهار کرد:  در هفته های گذشته اعضای ستاد شورایاری ها انتخاب شده اند و بر اساس قاعده هر کمیسیون یک نفر را برای حضور در این ستاد به صحن معرفی کرد.

وی تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی بر اساس آیین نامه مصوب، دو نفر را برای حضور در این ستاد به صحن معرفی کرد و دو نفر نیز انتخاب شدند که آقای مسجد جامعی و خانم فخاری نمایندگان کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بودند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بیان کرد: کمیسیون فرهنگی با توجه  به سوابقش  در چهار دوره گذشته اقدام به دعوت از منتخبین ستاد هماهنگی شورایاری ها کرد تا بتوانند رئیس ستاد را مشخص کنند که این موضوع به دلیل همزمان شدن با ایام سوگواری سالار شهیدان به تعویق افتاد.

حق شناس گفت: پس از لغو جلسه اشاره شده و در جلسه بعدی دو نظر توسط دوستان ارائه شد که یکی توسط کمیسیون فرهنگی مبنی بر اینکه  رئیس ستاد باید از کمیسیون باشد اما تعدادی از دوستان اعتقادی به این موضوع نداشتند و به خاطر همین هنوز تصمیمی برای انتخاب رئیس  گرفته نشد و نهایتا قرار شد موضوع به کمیسیون حقوقی شورا ارجاع داده شود.

وی افزود: کمیسیون حقوقی شورا قرار است، کمیسیون متولی در حوزه ستاد هماهنگی شورایاری ها را مشخص کند و ما منتظر هستیم این موضوع از طریق رئیس شورا به ما پاسخ داده شود ضمن اینکه بیش از یک هفته است که این موضوع به کمیسیون حقوقی ارجاع  داده شده است ما از این تاخیر به وجود آمده نگرانیم .

حق شناس اظهار امیدواری کرد تکلیف رئیس ستاد هماهنگی شورایاری ها طی هفته آینده مشخص شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تقدیم به شهدای نفتکش ایرانی سانچی و خانواده‌های داغدار این حادثه

نماهنگ "آب و آتش"

معلوم است حوزه درست درس نخوانده‌اید!

آیت‌الله شب‌زنده‌دار پیش از آغاز درس خارج‌شان نسبت به اظهارات یک مقام دولتی درباره "انتقاد از معصومین" واکنش نشان دادند.

مگه مملکت رئیس‌جمهور نداره برای مشکل مردم گریه کنه!؟

نادر قاضی‌پور نماینده مجلس در گفتگو با برنامه آپاراتی "کاکتوس"، این اظهارات را بیان کرد.

مسئولان باید بعد 7 روز به فکر می‌افتادند!؟

پرویز پرستویی صبح امروز روی خط تلفنی برنامه "حالا خورشید"، نکاتی را درباره تعلل مسئولین در ورود به ماجرای نفتکش سانچی مطرح کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین