حق شناس در گفت‌وگو با تسنیم:

وضعیت ستاد شورایاری‌ها نگران کننده است/ ورود محسن هاشمی به انتخاب رئیس

عنوان

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه انتخاب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها مرتب به تعویق می افتد و همین امر باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری شده که از رئیس شورا خواسته شده در این زمینه ورود کند.

محمد جواد حق شناس در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت ستاد هماهنگی شورایاری ها، اظهار کرد:  در هفته های گذشته اعضای ستاد شورایاری ها انتخاب شده اند و بر اساس قاعده هر کمیسیون یک نفر را برای حضور در این ستاد به صحن معرفی کرد.

وی تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی بر اساس آیین نامه مصوب، دو نفر را برای حضور در این ستاد به صحن معرفی کرد و دو نفر نیز انتخاب شدند که آقای مسجد جامعی و خانم فخاری نمایندگان کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بودند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بیان کرد: کمیسیون فرهنگی با توجه  به سوابقش  در چهار دوره گذشته اقدام به دعوت از منتخبین ستاد هماهنگی شورایاری ها کرد تا بتوانند رئیس ستاد را مشخص کنند که این موضوع به دلیل همزمان شدن با ایام سوگواری سالار شهیدان به تعویق افتاد.

حق شناس گفت: پس از لغو جلسه اشاره شده و در جلسه بعدی دو نظر توسط دوستان ارائه شد که یکی توسط کمیسیون فرهنگی مبنی بر اینکه  رئیس ستاد باید از کمیسیون باشد اما تعدادی از دوستان اعتقادی به این موضوع نداشتند و به خاطر همین هنوز تصمیمی برای انتخاب رئیس  گرفته نشد و نهایتا قرار شد موضوع به کمیسیون حقوقی شورا ارجاع داده شود.

وی افزود: کمیسیون حقوقی شورا قرار است، کمیسیون متولی در حوزه ستاد هماهنگی شورایاری ها را مشخص کند و ما منتظر هستیم این موضوع از طریق رئیس شورا به ما پاسخ داده شود ضمن اینکه بیش از یک هفته است که این موضوع به کمیسیون حقوقی ارجاع  داده شده است ما از این تاخیر به وجود آمده نگرانیم .

حق شناس اظهار امیدواری کرد تکلیف رئیس ستاد هماهنگی شورایاری ها طی هفته آینده مشخص شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

یادداشت دکتر وحید شقاقی شهری به بهانه اظهارات اخیر وزیر بهداشت؛

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهم‌ترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه‌ساز وحدت و همدلی و یک‌صدایی مسلمانان شود.

کاربران هاتگرام و تلگرام طلایی چند نفرند؟

انگونه که از صحبت‌های عبدالصمد خرم آبادی و سردار جلالی می‌توان استنباط کرد حدود ۳۰ میلیون نفر این روزها با استفاده از فیلترشکن یا تلگرام‌های جایگزین از این خدمات تلگرام استفاده می‌کنند.

لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد باثبات

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزیِ مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پر شتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیر مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا مطرح کرد:
مدگرایی، عامل موثر در خودزنی دختران نوجوان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد
کمک ۵۲۱ میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) در سه‌ ماهه نخست امسال
گزارش مردمی متفاوت از آبادان-خرمشهر
آبادان برزیلته؛آبادان آب شورِته
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در گفت‌وگو با فارس:
شهرداری پاسخ نمی دهد که آرم های طرح ترافیک را چطور توزیع کرده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین