حجت‌الاسلام محمدحسنی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه:

ارتش با آمادگی‌های خود در کنار سپاه هر گونه ابتکار عمل را از دشمن گرفته است

عنوان

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: ارتش با تقویت بنیه دفاعی، اعتقادی، بصیرتی و انقلابی‌گری خویش در کنار سایر نیروهای مسلح به ویژه سپاه قدرتمند تبدیل به قدرت بازدارنده‌ای شده است که هر گونه ابتکار عمل را از دشمن گرفته و اگر دشمنان ایران اسلامی گرفتار خطای محاسباتی شوند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام عباس محمدحسنی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه تهران، گفت: امروز شاهد اصرار بسیاری از ارتشیان برای حضور در جمع مدافعان حرم برای دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) هستیم که به دلایلی مسئولان عالیرتبه نظام اجازه حضور ارتش را به صورت مستقیم در جبهه مقاومت ندادند. 

وی ادامه داد: اگر چنین اجازه ای صادر شود شما می توانید همه ارتش را در جبهه مقاومت، حاضر بزرگ ببینید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تقویت بنیه دفاعی، اعتقادی، بصیرتی و انقلابی گری خویش در کنار سایر نیروهای مسلح به ویژه سپاه قدرتمند تبدیل به قدرت بازدارنده ای شده است که هر گونه ابتکار عمل را از دشمن گرفته و اگر دشمنان ایران اسلامی گرفتار خطای محاسباتی شوند.

و اگر دشمنان دچار اشتباه محاسباتی شوند شناسنامه سیاسی آنها باطل می شود. 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین