مدیربرنامه‌های طیبی و زبیدی در گفت‌وگو با تسنیم:

فیفا پرونده شکایت پارس جنوبی از طیبی را رد می‌کند/ به جای پرداخت مطالبات زبیدی از او شکایت کردند!

عنوان

مدیر برنامه طیبی گفت که فدراسیون جهانی فوتبال، پرونده شکایت باشگاه پارس جنوبی از این بازیکن را رد خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی طارمی چند هفته پیش به خاطر عقد قرارداد با باشگاه ریزه اسپور ترکیه و بازگشت بدون اطلاع به ایران به مدت چهار ماه از فعالیت های فوتبالی محروم شد. پس از این اتفاق، گمانه زنی هایی در رسانه ها مبنی بر احتمال محرومیت محمد طیبی که شرایط مشابه طارمی را داشت و پس از عقد قرارداد با پارس جنوبی به تیم قطر اس سی پیوسته بود، به گوش رسید. صحبت های بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی هم مهر تأییدی بر این گمانه زنی ها بود.

مدیربرنامه های محمد طیبی در این باره به تسنیم گفت: ما در حال مذاکره با مدیران این باشگاه هستیم. این پرونده داخلی بوده و نباید شکایت فوق به فیفا ارجاع داده می شد. فیفا قطعاً این پرونده را رد می کند. در ماده 10 قرارداد طیبی با پارس جنوبی نوشته شده است که در صورت بروز اختلاف میان طرفین، فدراسیون فوتبال رکن قضایی محسوب می شود، نه فیفا.

وی که مدیر برنامه های مهدی زبیدی نیز هست، از این بازیکن اظهار داشت: من روز یکشنبه به سازمان لیگ رفتم و لایحه دفاعی خود را ارائه دادم. کمیته تعیین وضعیت باید در این باره حکم بدهد که فکر می کنم حق را به ما بدهد.

وی در ادامه افزود: زبیدی طبق ماده 23 بند 12 آیین نامه، قرارداد خود را با استقلال خوزستان به طور یک طرفه فسخ کرد. قرارداد سال گذشته زبیدی با این باشگاه 300 میلیون تومان بوده است، در حالی که مجموع پرداختی استقلال در فصل پیش به زبیدی تا انتهای فصل، 123 میلیون تومان بود. آنها باید 50 درصد مبلغ قرارداد را تا انتهای فصل می دادند، اما پس از پایان فصل، 11 میلیون تومان دیگر به زبیدی پرداخت کردند که باز هم به 50 درصد قرارداد نرسید.

مدیر برنامه های طیبی و زبیدی تصریح کرد: مدیران باشگاه استقلال خوزستان گفتند که پنج درصد قرارداد بابت هزینه های فدراسیون فوتبال و مالیات کسر می شود، در حالی که مالیات بر عهده بازیکن است و ربطی به باشگاه ندارد. همچنین مسئولان این باشگاه، چکی را که به ما دادند، در این قرارداد لحاظ کردند و گفتند باید تا تاریخ چک یعنی 30 تیر صبر می کردیم، در حالی که چک، وسیله پرداخت است و مبلغ پرداختی محسوب نمی شود. مدیران این باشگاه هنوز 30 درصد از مبلغ قرارداد دو فصل پیش را هم به زبیدی طلبکار هستند و او هزینه جراحی رباط صلیبى خود را هم پرداخت کرد. مدیران باشگاه استقلال به جای پرداخت بقیه مطالبات زبیدی، از او شکایت کردند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مقایسه محدودیت‌های دانشجویان ایرانی و خارجی!

از علامه تا تگزاس!

اگه جای روحانی بودی چه می‌کردی!؟

با توجه به اظهارات و مواضع آمریکایی‌ها در قبال برجام، از مردم پرسیده شده که در شرایط فعلی اگر جای رئیس جمهور بودند، چه می کردند؟

ایران مثل کشتی نوح است ...

طناز بحری رئیس کلینیک هماتولوژی بیمارستان آراسموس روتردام هلند یا همان نخبه ی معروف کشوری که دیشب در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخبگان و استعداد های جوان دیده شد.

مدافع حرم بی ام و سوار

روایت یک مدافع حرم بی ام و سوار که ثروتش را رها کرد به جنگ رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین