توکلی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

فردا زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها

عنوان

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها از فردا آغاز می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اینکه ظرفیت های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت های برخی از کدرشته محل های تحصیلی آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از روز شنبه 22 مهر ماه 96 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است اظهار کرد: بر اساس برنامه متقاضیان می توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه های این سازمان در صورت واجد شرایط بودن از فردا 24 مهر ماه 96 لغایت روز پنجشنبه 27 مهر ماه 96 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام کنند.

توکلی تاکید کرد: بر اساس ضوابط کلیه داو طلبانی که در جلسه آزمون حاضر بودند با توجه به شرایط مندرج در انتخاب رشته های تحصیلی حداقل 20 کد رشته محل را انتخاب و تا پایان روز پنجشنبه 27 مهر ماه از طریق سایت نسبت به انتخاب کد رشته محل های خود اقدام کنند.

وی یادآور شد: آن دسته از داو طلبانی که قبلا در کد رشته محل های تحصیلی دارای شرایط خاص و یا بورسیه پذیرفته شده اند در این مرحله حق انتخاب رشته ندارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

یک کلاغ چهل کلاغ کردند!

پیش از این شایعاتی درباره کشتی قرآنی مطلا در فضای مجازی مطرح شده بود که در این کلیپ واقعیات این اثر را از زبان صاحب اثر خواهید شنید.

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین