توکلی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

فردا زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها

عنوان

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها از فردا آغاز می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اینکه ظرفیت های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت های برخی از کدرشته محل های تحصیلی آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از روز شنبه 22 مهر ماه 96 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است اظهار کرد: بر اساس برنامه متقاضیان می توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه های این سازمان در صورت واجد شرایط بودن از فردا 24 مهر ماه 96 لغایت روز پنجشنبه 27 مهر ماه 96 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام کنند.

توکلی تاکید کرد: بر اساس ضوابط کلیه داو طلبانی که در جلسه آزمون حاضر بودند با توجه به شرایط مندرج در انتخاب رشته های تحصیلی حداقل 20 کد رشته محل را انتخاب و تا پایان روز پنجشنبه 27 مهر ماه از طریق سایت نسبت به انتخاب کد رشته محل های خود اقدام کنند.

وی یادآور شد: آن دسته از داو طلبانی که قبلا در کد رشته محل های تحصیلی دارای شرایط خاص و یا بورسیه پذیرفته شده اند در این مرحله حق انتخاب رشته ندارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رمزگشایی از تهدید نفتی روحانی /آماری که درباره توزیع صادرات نفت باید دانست

ارباب تنگه‌ها

پذیرش FATF یعنی تحویل سردار سلیمانی به آمریکا

هیچ کنوانسیون بین المللی در سازمان ملل و سایر نهادها یک جزیره مستقل نیست. FATF ساز و کار مناسبات مالی هر کشوری را به کنترل خودش در می‌آورد تا متوجه شود به سمت گروه‌های تروریستی می‌رود یا نه. کنوانسیونی مانند پالرمو هم جز مکمل‌های اینهاست.

بازسازی سوریه؛ فرصت و تهدید

روند آزادسازی مناطق اشغالی در سوریه و رسیدن بحران سوریه به گام‌های سیاسی و پایانی خود رسیده، حال قدرت‌ها و بازیگران گوناگونی به سوریه پس از بحران می‌اندیشند. ماندن یا رفتن بشار اسد، قانون اساسی سوریه، شیوه حاکمیت و ... همگی موضوعاتی است که در سوریه پس از بحران اهمیت ویژه‌ای دارد؛ اما این مؤلفه‌ها همگی بر مسئله بسیار حیاتی «بازسازی سوریه» تأثیر گذار است.

روحانی خطاب به ترامپ: با دم شیر بازی نکن

رئیس‌جمهور خطاب به ترامپ گفت: با دم شیر بازی نکن

مهم‌ترین مطالب سرویس

معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
مدیر مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا مطرح کرد:
مدگرایی، عامل موثر در خودزنی دختران نوجوان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد
کمک ۵۲۱ میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) در سه‌ ماهه نخست امسال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین