نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» افتتاح شد

عنوان

نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» بعداز ظهر امروز در حوزه هنری افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» بعد از ظهر امروز دوشنبه 24 مهر 1396 در حوزه هنری افتتاح شد.

پس از اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در سخنرانیش از نامی جعلی به جای «خلیج فارس» استفاده کرد، احساسات مردم ایران برانگیخته شد و هر کسی به هر وسیله ای که می توانست اعتراضش را به ترامپ نشان داد.

در این میان اما سیدمسعود شجاعی طباطبایی مدیر بخش تجسمی حوزه هنری تصمیم گرفت تا نمایشگاهی از آثار کاریکاتور با موضوع «خلیج همیشه فارس» با محوریت صحبت های ترامپ تشکیل دهد.

این نمایشگاه شامل چندین اثر است که بیشتر آنها توسط هنرمندان شهرستانی کشیده شده است. جالب اینکه این آثار در فرصتی اندکی که پس از صحبت های ترامپ وجود داشته، شکل گرفته اند. برخی از هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه حضور دارد تا همین دیشب مشغول کشیدن اثرشان بوده اند.

نمایشگاه «خلیج همیشه فارس» از امروز 24 مهر کارش را آغاز کرده و تا سوم آبان ادامه دارد. علاقه مندان می توانند در بازه ی زمانی یاد شده و هر روز از ساعت 09:00 تا 18:00 به آدرس تهران، انتهای خیابان سمیه، حوزه هنری مراجعه کنند و آثار این نمایشگاه را ببینند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین