نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» افتتاح شد

عنوان

نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» بعداز ظهر امروز در حوزه هنری افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» بعد از ظهر امروز دوشنبه 24 مهر 1396 در حوزه هنری افتتاح شد.

پس از اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در سخنرانیش از نامی جعلی به جای «خلیج فارس» استفاده کرد، احساسات مردم ایران برانگیخته شد و هر کسی به هر وسیله ای که می توانست اعتراضش را به ترامپ نشان داد.

در این میان اما سیدمسعود شجاعی طباطبایی مدیر بخش تجسمی حوزه هنری تصمیم گرفت تا نمایشگاهی از آثار کاریکاتور با موضوع «خلیج همیشه فارس» با محوریت صحبت های ترامپ تشکیل دهد.

این نمایشگاه شامل چندین اثر است که بیشتر آنها توسط هنرمندان شهرستانی کشیده شده است. جالب اینکه این آثار در فرصتی اندکی که پس از صحبت های ترامپ وجود داشته، شکل گرفته اند. برخی از هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه حضور دارد تا همین دیشب مشغول کشیدن اثرشان بوده اند.

نمایشگاه «خلیج همیشه فارس» از امروز 24 مهر کارش را آغاز کرده و تا سوم آبان ادامه دارد. علاقه مندان می توانند در بازه ی زمانی یاد شده و هر روز از ساعت 09:00 تا 18:00 به آدرس تهران، انتهای خیابان سمیه، حوزه هنری مراجعه کنند و آثار این نمایشگاه را ببینند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روزنامه‌نگاران آمریکایی هافینگتون‌پست بررسی کردند

چرا مردم دنیا از بزرگترین اجتماع جهان چیزی نشنیده‌اند!؟

گاف سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره وضع حریری

"هدر ناوئرت" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری خود درباره وضعیت حریری از واژه "شرایط نگهداری حریری" استفاده می‌کند که این موضوع حساسیت خبرنگاران را برمی‌انگیزد.

پیرهن سیاه

نماهنگ "پیرهن سیاه" به همت فرهنگسرای اندیشه و با صدای حسین توکلی تولید و منتشر شده است.

آماده‌ای امام حسین(ع) رو ببینی!؟

در این کلیپ حجت الاسلام پناهیان اظهارات تامل برانگیزی درباره پیاده روی اربعین و مراقبت های زوار در این مسیر را بیان می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین