نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» افتتاح شد

عنوان

نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» بعداز ظهر امروز در حوزه هنری افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس» بعد از ظهر امروز دوشنبه 24 مهر 1396 در حوزه هنری افتتاح شد.

پس از اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در سخنرانیش از نامی جعلی به جای «خلیج فارس» استفاده کرد، احساسات مردم ایران برانگیخته شد و هر کسی به هر وسیله ای که می توانست اعتراضش را به ترامپ نشان داد.

در این میان اما سیدمسعود شجاعی طباطبایی مدیر بخش تجسمی حوزه هنری تصمیم گرفت تا نمایشگاهی از آثار کاریکاتور با موضوع «خلیج همیشه فارس» با محوریت صحبت های ترامپ تشکیل دهد.

این نمایشگاه شامل چندین اثر است که بیشتر آنها توسط هنرمندان شهرستانی کشیده شده است. جالب اینکه این آثار در فرصتی اندکی که پس از صحبت های ترامپ وجود داشته، شکل گرفته اند. برخی از هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه حضور دارد تا همین دیشب مشغول کشیدن اثرشان بوده اند.

نمایشگاه «خلیج همیشه فارس» از امروز 24 مهر کارش را آغاز کرده و تا سوم آبان ادامه دارد. علاقه مندان می توانند در بازه ی زمانی یاد شده و هر روز از ساعت 09:00 تا 18:00 به آدرس تهران، انتهای خیابان سمیه، حوزه هنری مراجعه کنند و آثار این نمایشگاه را ببینند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چه هدیه‌ای با خودت میاری؟

جشن تولد دوسالگی برجام میای!؟

یک کلاغ چهل کلاغ کردند!

پیش از این شایعاتی درباره کشتی قرآنی مطلا در فضای مجازی مطرح شده بود که در این کلیپ واقعیات این اثر را از زبان صاحب اثر خواهید شنید.

نماهنگ پاتک انقلاب...!

رهبر انقلاب: شما دیدید دخالت های مسئولان آمریکایی را در این چند روز به‌وسیله همین شبکه‌های اینترنتی و امثال اینها؛ [امّا] باز هم نتوانستند؛ با همه‌ی این تلاشها ناکام ماندند. ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

نماهنگ "آب و آتش"

نفتکش "سانچی" از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود یکشنبه وارد آب‌های کره جنوبی شود اما شامگاه شانزدهم دی یک کشتی باری چینی با آن برخورد کرد و به دلیل اینکه این محموله نفتکش، نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود، دچار حریق شد و پس از گذشت 8 روز غرق شد. خبرها حاکی از ناپدید شدن 32 خدمه نفتکش ایرانی در آب های چین است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین