در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

تغییر نام «ملکه موریانه‌ها» به «سکام حبس»/ فیلمنامه نهایی شد

عنوان

سامان سالور پس از چند سال قرار است فیلمنامه‌ای با نام «سکام حبس» را بسازد.

سامان سالور کارگردان سینما در خصوص جدیدترین فعالیت خود در گفت وگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: فیلمنامه «سکام حبس» با نام قبلی «ملکه موریانه ها» نهایی شده و منتظریم زمینه های تولید و سرمایه گذار به بهترین شکل قطعی شود تا آغاز به کار کنیم.

وی با اشاره به فصل مورد نیاز برای ساخت جدیدترین فیلمش عنوان کرد: حال و هوای فیلم، زمستانی و پوشش جغرافیایی این فصل کلا به این روزها ربط پیدا می کند و فکر می کنم تا قبل از پایان زمستان کار را تولید خواهیم کرد چون اگر زمان را از دست بدهیم باید برای سال آینده در همین بازه زمانی صبر کنیم.

وی ادامه داد: اگر بستر تولید این فیلم کاملا آماده باشد دی یا بهمن پیش تولید آغاز می شود.

این کارگردان بیان کرد: از سویی کار ما برای تولید این اثر به دلیل ترافیک ساخت فیلم ها برای رسیدن به جشنواره فیلم فجر و هماهنگی با عوامل و بازیگرانی که مورد نظر ماست دشوار خواهد بود اما تمام تلاشمان را برای تولید آن در این فصل خواهیم کرد.

سالور اذعان داشت: شرط اول برای ساخت «سکام حبس» سرمایه گذار و انتخاب آن و صحبت درباره جزئیات ساخت و شرط دوم انتخاب و همکاری با عوامل و بازیگران مد نظر ماست.

این کارگردان درباره جذابیت فیلمنامه «سکام حبس» گفت: فیلمنامه این اثر بسیار جذاب است و خود من از بین تمام قصه ها از همه بیشتر علاقه مند به ساختش هستم، از لحاظ نگارش نیز به شدت روی آن کار کردم تا به نسخه نهایی و دلخواه برسد.

وی افزود: ترجیح دادم پس از چند سالی که کار نکردم، اثری را تولید کنم که قابل تامل باشد و بهترین را جلوی دوربین ببرم و فکر می کنم این اتفاق رخ داده است. در این راستا کسانی که در زمینه فیلم های اجتماعی مطرح هستند و نامی دارند پس از خواندن فیلمنامه به قابل تامل بودن آن اذعان داشتند.

این کارگردان درباره موضوع و معنی «سکام حبس» تصریح کرد: این یک اصطلاح بین معتادان به مواد مخدر است و در واقع پروسه شروع اعتیاد آن ها محسوب می شود.

سالور خاطرنشان کرد: این فیلم عصاره و نتیجه بیست سال بودن من در فضای سینماست که امیدوارم آن چیزی که از لحاظ ذهنی مد نظر ماست پیش برود و اتفاق بیفتد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کلیپ

شهیدی که نتوانست به قولش با دخترش وفا کند

سفر رهبرانقلاب به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ساعتی پیش برای دیدار با مردم داغدار و مصیبت‌زده‌ی کرمانشاه، وارد مناطق زلزله‌زده‌ی این استان شدند.

بالاخره بچه‌دار بشیم یا نه!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "کبریت" به موضع بچه دار شدن پرداخته و با دوربین مخفی نظر آنها را درباره آوردن بچه جویا شده است.

«وعده صادق» سردار سلیمانی

با آزادسازی البوکمال، پرونده #داعش در عراق و سوریه در عرصه میدانی بسته شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین