در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

تغییر نام «ملکه موریانه‌ها» به «سکام حبس»/ فیلمنامه نهایی شد

عنوان

سامان سالور پس از چند سال قرار است فیلمنامه‌ای با نام «سکام حبس» را بسازد.

سامان سالور کارگردان سینما در خصوص جدیدترین فعالیت خود در گفت وگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: فیلمنامه «سکام حبس» با نام قبلی «ملکه موریانه ها» نهایی شده و منتظریم زمینه های تولید و سرمایه گذار به بهترین شکل قطعی شود تا آغاز به کار کنیم.

وی با اشاره به فصل مورد نیاز برای ساخت جدیدترین فیلمش عنوان کرد: حال و هوای فیلم، زمستانی و پوشش جغرافیایی این فصل کلا به این روزها ربط پیدا می کند و فکر می کنم تا قبل از پایان زمستان کار را تولید خواهیم کرد چون اگر زمان را از دست بدهیم باید برای سال آینده در همین بازه زمانی صبر کنیم.

وی ادامه داد: اگر بستر تولید این فیلم کاملا آماده باشد دی یا بهمن پیش تولید آغاز می شود.

این کارگردان بیان کرد: از سویی کار ما برای تولید این اثر به دلیل ترافیک ساخت فیلم ها برای رسیدن به جشنواره فیلم فجر و هماهنگی با عوامل و بازیگرانی که مورد نظر ماست دشوار خواهد بود اما تمام تلاشمان را برای تولید آن در این فصل خواهیم کرد.

سالور اذعان داشت: شرط اول برای ساخت «سکام حبس» سرمایه گذار و انتخاب آن و صحبت درباره جزئیات ساخت و شرط دوم انتخاب و همکاری با عوامل و بازیگران مد نظر ماست.

این کارگردان درباره جذابیت فیلمنامه «سکام حبس» گفت: فیلمنامه این اثر بسیار جذاب است و خود من از بین تمام قصه ها از همه بیشتر علاقه مند به ساختش هستم، از لحاظ نگارش نیز به شدت روی آن کار کردم تا به نسخه نهایی و دلخواه برسد.

وی افزود: ترجیح دادم پس از چند سالی که کار نکردم، اثری را تولید کنم که قابل تامل باشد و بهترین را جلوی دوربین ببرم و فکر می کنم این اتفاق رخ داده است. در این راستا کسانی که در زمینه فیلم های اجتماعی مطرح هستند و نامی دارند پس از خواندن فیلمنامه به قابل تامل بودن آن اذعان داشتند.

این کارگردان درباره موضوع و معنی «سکام حبس» تصریح کرد: این یک اصطلاح بین معتادان به مواد مخدر است و در واقع پروسه شروع اعتیاد آن ها محسوب می شود.

سالور خاطرنشان کرد: این فیلم عصاره و نتیجه بیست سال بودن من در فضای سینماست که امیدوارم آن چیزی که از لحاظ ذهنی مد نظر ماست پیش برود و اتفاق بیفتد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار مدال‌آوران بازی‌های آسیایی:

گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد

سازمان قضایی نیروهای مسلح حادثه تروریستی در اهواز را بررسی کند

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امنیت مردم به هیچ عنوان قابل مجامله و تسامح نیست، به سازمان قضایی نیروهای مسلح دستور داد که علل وقوع حادثه تروریستی در اهواز را به دقت بررسی کند و در عین حال تاکید کرد که این عملیات به لحاظ نظامی هیچ گونه ارزشی نداشته است.

حمایت سازمان ملل از عاملان حمله تروریستی اهواز

حادثه جنایتکارانه روز ۳۱ شهریور امسال در اهواز، در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، اتفاق جدیدی نیست. ملت ما در طول ۴۰ سال گذشته تنها توسط مزدوران منافق و سایر گروهک‌های تروریستی، قریب به ۲۰ هزار شهید را تقدیم کرده است. این حادثه اخیر، بخشی از زنجیره عملیات تروریستی علیه نظام ماست که با رهبری آمریکا و موتور تحریکی صهیونیست‌ها و امکانات مالی مزدوران آمریکا و صهیونیسم در منطقه و با بکارگیری عناصر مردود و مطرودی که در جامعه وجود دارند، شکل گرفت.

رپرتاژ رسانه‌های حامی دولت برای اتفاقی که زنگنه در آن هیچ نقشی نداشت!

دهمین نشست کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک در شرایطی دیروز با مخالفت عربستان و روسیه با افزایش تولید نفت پایان یافت که برخی از رسانه‌های حامی دولت دلیل این اتفاق را غیبت زنگنه در این نشست دانستند

مهم‌ترین مطالب سرویس

در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
مؤدب در نشست ناشران دربارۀ مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی:
باید از مسائل داخلی به موضوعات بین‌المللی برسیم     
نگاهی به فیلم ابوقریب
«ابوقریب»؛ یک اکشن واقعی ایرانی!
مروری بر کارنامه «حسن رحیم پور ازغدی»؛
فرزندِ حوزه که پیشگام نقد مشفقانه حوزه شد
اقناع افکار عمومی پیش نیاز سیاست‌های منطقه‌ای
راهکارهای ایران دربرابر معامله قرن
وسایل دیجیتال ما را گرفتار بدترین نوعِ تربیت فرزند کرده‌اند
آن گوشی لعنتی‌ را بنداز کنار!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین