دیدار خادم با معاون وزیر ورزش تاتارستان در روسیه

عنوان

رئیس فدراسیون کشتی ایران با حضور در شهر کازان با معاون وزیر ورزش جمهوری تاتارستان روسیه دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این دیدار که با هماهنگی اقبالی سرکنسول ایران در جمهوری تاتارستان صورت گرفت، طرفین در مورد مسائل مشترک پیرامون میان فدراسیون کشتی ایران و کشتی این جمهوری در روسیه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

برگزاری اردوهای مشترک بین استان های برتر ایران با جمهوری تاتارستان، حضور تیم های این جمهوری در مسابقات بین المللی ایران در کنار تیم های ملی روسیه، برگزاری اردوهای مشترک و انجام مسابقات رفت و برگشت بین استان های برتر ایران و جمهوری تاتارستان از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود.

با توجه به ظرفیت های بالای ورزشی، فرهنگی و اقتصادی و فعالیت های گسترده ای که جمهوری تاتارستان به ویژه شهر کازان با برگزاری المپیاد دانشجویان جهان در سال 2013 بعنوان یکی از قطب های ورزشی روسیه دارد، این جمهوری از سوی روس ها در حوزه دیپلماسی ورزشی محوریت داشته و و بر همین اساس این نشست  مشترک برگزار و مقرر شد بزودی تفاهم نامه مشترک همکاری با هماهنگی طرفین در شهر کازان به امضاء برسد.در این نشست جمعی از پیشکسوتان و مسوولان کشتی روسیه نیز حضور داشتند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کلیپ

شهیدی که نتوانست به قولش با دخترش وفا کند

سفر رهبرانقلاب به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ساعتی پیش برای دیدار با مردم داغدار و مصیبت‌زده‌ی کرمانشاه، وارد مناطق زلزله‌زده‌ی این استان شدند.

بالاخره بچه‌دار بشیم یا نه!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "کبریت" به موضع بچه دار شدن پرداخته و با دوربین مخفی نظر آنها را درباره آوردن بچه جویا شده است.

«وعده صادق» سردار سلیمانی

با آزادسازی البوکمال، پرونده #داعش در عراق و سوریه در عرصه میدانی بسته شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین