رئیس دانشگاه تربیت مدرس :

وزیر علوم باید شیخ الوزرای هیات دولت باشد

عنوان

رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: وزیر علوم باید مانند دوران خوب این وزارت خانه،  شیخ‌الوزرای هیات دولت باشد.

محمد تقی احمدی در جلسه غلامی با روسای دانشگاهها گفت: ما هر چه در کشور داریم از دانشگاه‌ها است. امیدوارم مسائل ملی در انتخاب وزیر در مجلس بر مسائل محلی ارجحیت داشته باشد.

دانشگاه به سمت بحران های اعتباری حرکت می کند

سید حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی نیز در این جلسه اظهار داشت: اکنون دانشگاه به سمت بحران اعتبار حرکت می‌کند که ریشه آن در هشت سال نگاه غلط به این حوزه قرار دارد.

وی اضافه کرد: اعتبار دانشگاه‌ها در حال افول است، اگر فکری به حال آن نشود، بحران جدی می‌شود و این بحران، بحران‌های دیگری در پی خواهد داشت.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: دانشگاه ساکن را نمی‌توان وادار به دویدن کرد، باید ابتدا دستش را گرفت که از جایش بلند شود و اندکی حرکت کند، بعد انتظار دویدن از آن داشت.

وی ادامه داد: این نوع نگاه که باید آنقدر دانشجو بگیریم که امورات دانشگاه بگذرد اشتباه است و قراردادن دانشجوی ضعیف و مستعد در کنار هم غلط است و سبب بحران می‌شود.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: ثروت دانشگاه‌های برتر، استعدادهای نهفته در آن است و باید وزیر علوم تلاش کند، این نگاه اصلاح شود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین