تغییر مکان حراج هنری ویژه زلزله‌زدگان

عنوان

استقبال بیش از انتظار هنرمندان از حراج خیریه سه روزه ویژه زلزله‌زدگان موجب تغییر مکان برپایی این حراج شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ساختمان هدیش، در نزدیکی میدان هروی، مکان برگزاری حراج خیریه گالری مژده به نفع زلزله زدگان است.
مژده طباطبایی، مدیر گالری مژده با اعلام خبر فوق گفت: حراج خیریه سه روزه گالری مژده با اعلام همراهی شمار قابل ملاحظه ای از اهالی هنر روبرو شده است، و حجم آثار رسیده چنان است که ما تصمیم گرفتیم مکان بزرگ تری را برای برپایی این نمایشگاه در نظر بگیریم.

وی دراین باره افزود: امیریان، مدیر گالری ایرانشهر دعوت کردند در ساختمان جدید این گالری نزدیکی میدان هروی، این نمایشگاه را برگزار کنیم تا در مساحت بزرگ تری میزبان تعداد آثار بیشتری باشیم، از این رو جمعه تا یکشنبه علاقمندان به خرید این آثار و مشارکت در این امر خیر و خداپسندانه باید به ساختمان هدیش تشریف بیاورند. 
وی گفت: من از حجم استقبال و شور جامعه هنری برای ارائه اثر به نفع آسیب دیدگان عزیز در زلزله کرمانشاه و غرب ایران حیرت زده شدم و از تک تک هنرمندان، مجموعه داران و گالری داران سپاسگزارم، از همه عزیزانی که از شهرستان ها خواهان اهدای کار بودند هم ممنونم و پوزش می خواهم به دلیل کمبود وقت نتوانستیم در خدمت شان باشیم. 
طباطبایی گفت : در این حراج خیریه که صد در صد فروش آن به زلزله زدگان تقدیم خواهد شد آثار کیفی قابل ملاحظه از اساتید شاخص تا جوانان حضوری پررنگ دارند که حتما برای خریدارانی که قصدشان کمک است، جالب توجه خداهد بود. 
 این حراج خیریه ساعت 16 جمعه 26 آبان در ساختمان هدیش در میدان هروی به سمت شرق، خیابان موسوی، روبروی شمشاد افتتاح خواهد شد تا یکشنبه دایر است.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

جزئیات حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

۶۶ مسافر و خدمه هواپیما جان باختند

ناگفته های بازشماری آرا در انتخابات 88

علی آقامحمدی درباره مجوز رهبر معظم انقلاب برای بازشماری تمام آراء پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و نپذیرفتن نامزد شکست خورده انتخابات صحبت کرد.

شعار علیه حضور ایران در سوریه، مزخرف بود!

بهروز افخمی با حضور در برنامه "ققنوس" اظهارات جالبی را درباره داوری های جشنواره فجر و علت حذف لاتاری و همچنین تحلیل آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد.

شخصی که بخاطر کوپن به راهپیمایی رفت!

در این دوربین مخفی، بازیگر به میان راهپیمایان 22 بهمن اصفهان رفته و طوری وانمود میکند که برای دریافت کوپن خود پا به راهپیمایی گذاشته است. منبع:آدرنالین

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین