رئیس انجمن بیهوشی ایران خبر داد

ساخت یک مدرسه در کرمانشاه به همت انجمن بیهوشی ایران

عنوان

رئیس انجمن بیهوشی و مراقبت‌های ویژه ایران از ساخت یک مدرسه در کرمانشاه به همت این انجمن خبر داد و گفت: قسمت عمده هزینه ساخت این مدرسه از محل درآمد برگزاری سیزدهمین کنگره بین المللی آنستزیولوژی خواهد بود.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، علیرضا سلیمی با اشاره به وقوع حادثه ناگوار زلزله کرمانشاه و غرب کشور اظهارداشت: انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران ضمن ابراز تسلیت و هم دردی با هموطنان عزیز صدمه دیده دراین زمین لرزه تلاش کرده اقدامات لازم را جهت کمک به حادثه دیدگان انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای وقوع زمین لرزه تا چند روز پس از آن همه مردم و دستگاه های کشور تلاش کردند که از آلام حادثه دیدگان بکاهند، افزود: جمع کثیری از متخصصان بیهوشی نیز در همین راستا پس از وقوع حادثه اعلام آمادگی کردند تا به مناطق زلزله زده اعزام شوند.

رئیس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران ادامه داد: تماس متخصص بیهوشی داوطلب در بسیار زیاد بود و حضور متخصصان کافی.همچنین با انتقال تعدادی از مصدومان بد حال به تهران و سایر شهرها متخصصان بیهوشی نهایت تلاش خود را جهت حضور و پوشش شبانه روزی بر بالین این عزیزان نموده اند

سلیمی با اشاره به اینکه در هفته های ابتدایی موج احساسی برای کمک به حادثه دیدان شکل می گیرد و پس از مدتی این موضوع کم رنگ خواهد شد، عنوان کرد: حادثه دیدگان نیاز به حمایت های بلند مدت نیز داشته و ارائه خدمات آموزشی و رفاهی به حادثه دیدگان به ویژه طی ماه های آینده حائز اهمیت است.

وی از ساخت یک مدرسه در کرمانشاه به همت انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران خبر داد و اعلام کرد: با استفاده از درامد این کنگره و نیز منابع دیگر انجمن مصمم هستیم تا یک مدرسه در این منطقه بسازیم.

رئیس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران با اشاره به اینکه حدود 44 مدرسه در زمین لرزه کرمانشاه تخریب شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با این گام بسیار کوچک بتوانیم ذره ای از کوه مشکلات این هموطنان بکاهیم.

انتهای پیام/

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کبریت مدیا بین کودکان رفت؛

قهرمان کودکان ایرانی کیست!؟

جاسوسی با ساعت مچی!

جلسه در پشت درهای بسته ادامه دارد. اعضای تیم هسته‌ای کلافه و خسته به نظر می‌رسند. مطابق قرار تلفن‌های همراه بیرون اتاق نگه داشته شده تا محتوای بحث‌ها بیرون نرود ولی هیچ‌کس حواسش به ساعت مچی یکی از اعضای تیم نیست...

گوشی قاچاق را چگونه بشناسیم!؟

چگونه باید گوشی‌های قانونی را فعال کرد؟

ما سوار اسنپ می‌شویم یا اسنپ سوار ما!

در این ویدئو توضیحات یک هکر را خواهید شنید درباره دسترسی‌های غیرضروری که این نرم‌افزار به اطلاعات گوشی ما پیدا می کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین