رئیس پارک علم و فناوری البرز:

اقتصاد دانش بنیان ، کلید توسعه کشور است

عنوان

رئیس پارک علم و فناوری البرز گفت: هفته پژوهش فرصتی برای ارائه توانمندی های پژوهشگران است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، عطاالله ربانی در نشست خبری که به منظور تشریح برنامه های هفته پژوهش در استانداری البرز برگزار شد گفت: امسال سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است، بنا به تعبیر رهبری کلید توسعه کشور در توسعه اقتصاد دانش بنیان است  بنابراین همه هم و غم ما باید بر احصا اقتصاد دانش بنیان باشد.

ربانی افزود: هفته پژوهش این فرصت را به فناوران و پژوهشگران می دهد تا توانمندی های خود را به بخش هایی که متقاضی هستند عرضه کنند.

وی ادامه داد: در  نمایشگاه هفته پژوهش بخش فن بازار نیز ایجاد شده تا در آن معاملات فناوری صورت بگیرد و پژوهشگران و مصرف کنندگان فناوری در تعامل با یکدیگر قرار گیرند.

ربانی با بیان اینکه ما در سه سال گذشته در فروش محصولات فناورانه پیشرفت خوبی داشته ایم اعلام کرد: امسال برای اولین بار در هفته پژوهش نمایشگاهی ویژه حوزه مدیریت شهری هم برگزار می‌شود که شامل شهرداری‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان است.

رئیس پارک علم و فناوری البرز در پایان اعلام کرد: یکی از اهداف ویژه ما برای این جلسه اطلاع رسانی بهتر است تا همه فناوران مخصوصا بخش خصوصی انجمن های صنفی و بخش تخصصی مطلع شده و با حضور در نمایشگاه توانایی های خود را ارائه کنند.


انتهای پیام

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین