رئیس پارک علم و فناوری البرز:

اقتصاد دانش بنیان ، کلید توسعه کشور است

عنوان

رئیس پارک علم و فناوری البرز گفت: هفته پژوهش فرصتی برای ارائه توانمندی های پژوهشگران است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، عطاالله ربانی در نشست خبری که به منظور تشریح برنامه های هفته پژوهش در استانداری البرز برگزار شد گفت: امسال سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است، بنا به تعبیر رهبری کلید توسعه کشور در توسعه اقتصاد دانش بنیان است  بنابراین همه هم و غم ما باید بر احصا اقتصاد دانش بنیان باشد.

ربانی افزود: هفته پژوهش این فرصت را به فناوران و پژوهشگران می دهد تا توانمندی های خود را به بخش هایی که متقاضی هستند عرضه کنند.

وی ادامه داد: در  نمایشگاه هفته پژوهش بخش فن بازار نیز ایجاد شده تا در آن معاملات فناوری صورت بگیرد و پژوهشگران و مصرف کنندگان فناوری در تعامل با یکدیگر قرار گیرند.

ربانی با بیان اینکه ما در سه سال گذشته در فروش محصولات فناورانه پیشرفت خوبی داشته ایم اعلام کرد: امسال برای اولین بار در هفته پژوهش نمایشگاهی ویژه حوزه مدیریت شهری هم برگزار می‌شود که شامل شهرداری‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان است.

رئیس پارک علم و فناوری البرز در پایان اعلام کرد: یکی از اهداف ویژه ما برای این جلسه اطلاع رسانی بهتر است تا همه فناوران مخصوصا بخش خصوصی انجمن های صنفی و بخش تخصصی مطلع شده و با حضور در نمایشگاه توانایی های خود را ارائه کنند.


انتهای پیام

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهم‌ترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه‌ساز وحدت و همدلی و یک‌صدایی مسلمانان شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیر مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا مطرح کرد:
مدگرایی، عامل موثر در خودزنی دختران نوجوان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد
کمک ۵۲۱ میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) در سه‌ ماهه نخست امسال
گزارش مردمی متفاوت از آبادان-خرمشهر
آبادان برزیلته؛آبادان آب شورِته
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در گفت‌وگو با فارس:
شهرداری پاسخ نمی دهد که آرم های طرح ترافیک را چطور توزیع کرده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین