الهیار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

مبنای برنامه‌ریزی برای بودجه آموزش و پرورش در سال ۹۷ چیست؟

عنوان

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش گفت: برای بودجه پیشنهادی‌ ابتدا محرک‌های هزینه را شناسایی کرده و بااین الگو‌ پیش می‌رویم.

علی الهیار ترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درگفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در مورد برنامه ریزی برای بودجه آموزش و پرورش در سال 97، اظهار کرد: با توجه به اینکه در بودجه سال آینده تغییر ماهیتی وجود دارد و به سمت بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد پیش می رویم بنابراین کارها به طور شاخص محور و اطلاعات محور است.

 وی ادامه داد: برای بودجه پیشنهادی ابتدا محرک های هزینه را شناسایی کردیم و با همین الگو کار بودجه ریزی را پیش می بریم .

 معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار همه دستگاه های اجرایی دولت بر اساس منابع موجود تأمین می شود، یبان کرد: بر اساس این منابع نیازهای خود را تأمین می کنیم البته برای رفع نیازها روی تبصره های موجود در دولت متمرکز هستیم .

  تلاش برای پرداخت حق الزحمه امتحانات سال ۹۵

الهیار با اشاره به اینکه به پرداخت بدهی ها در آموزش و پرورش توجه داریم، تصریح کرد: مطالبات آموزش و پرورش 2 بعد دارد که یک جنبه آن مربوط به پرداخت حق الزحمه معلمان و جنبه دیگر به اشخاص حقوقی است که در حوزه پرداخت مطالبات معلمان تأخیر داریم اما هیچ بدهکاری انباشته ای در این مورد وجود نداشته ولی برای معو قات اشخاص حقوقی در تلاش هستیم تا با استفاده از تعاملات این مسئله برطرف شود .

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، یادآور شد: اکنون بدهی شاغلان حق التدریس و نیروهای آزاد در سال 95 پرداخت شده و فقط حق الزحمه امتحانات 95 باقی مانده که البته دولت پیش از این تأمین اعتبارات لازم را داشته اما آموزش و پرورش این اعتبار را در قسمت دیگری استفاده کرده بود.

 انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

ماده ۲۹ قانون برنامه ششم اجرا نمی‌شود

شفاف‌ سازی حقوق و مزایای دریافتی؛ چشم به راه اقدام انقلابی مجلس

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

علیرغم فضیلت بسیار بالای زیارت کربلا در روز عرفه، گزارش‌های میدانی از عراق نشان می‌دهد درآمد این کشور از زوار خارجی به میزان قابل توجهی پایین آمده است. به نظر می‌رسد مسأله کاهش ارزش ریال، افزایش شدید قیمت هواپیما و بالاخره ناآرامی‌های اخیر عراق از مهم‌ترین عللی باشند که درآمد مذهبی عراق را به پایین‌ترین حد خود طی ده سال اخیر رسانده است!

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین