الهیار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

مبنای برنامه‌ریزی برای بودجه آموزش و پرورش در سال ۹۷ چیست؟

عنوان

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش گفت: برای بودجه پیشنهادی‌ ابتدا محرک‌های هزینه را شناسایی کرده و بااین الگو‌ پیش می‌رویم.

علی الهیار ترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درگفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در مورد برنامه ریزی برای بودجه آموزش و پرورش در سال 97، اظهار کرد: با توجه به اینکه در بودجه سال آینده تغییر ماهیتی وجود دارد و به سمت بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد پیش می رویم بنابراین کارها به طور شاخص محور و اطلاعات محور است.

 وی ادامه داد: برای بودجه پیشنهادی ابتدا محرک های هزینه را شناسایی کردیم و با همین الگو کار بودجه ریزی را پیش می بریم .

 معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار همه دستگاه های اجرایی دولت بر اساس منابع موجود تأمین می شود، یبان کرد: بر اساس این منابع نیازهای خود را تأمین می کنیم البته برای رفع نیازها روی تبصره های موجود در دولت متمرکز هستیم .

  تلاش برای پرداخت حق الزحمه امتحانات سال ۹۵

الهیار با اشاره به اینکه به پرداخت بدهی ها در آموزش و پرورش توجه داریم، تصریح کرد: مطالبات آموزش و پرورش 2 بعد دارد که یک جنبه آن مربوط به پرداخت حق الزحمه معلمان و جنبه دیگر به اشخاص حقوقی است که در حوزه پرداخت مطالبات معلمان تأخیر داریم اما هیچ بدهکاری انباشته ای در این مورد وجود نداشته ولی برای معو قات اشخاص حقوقی در تلاش هستیم تا با استفاده از تعاملات این مسئله برطرف شود .

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، یادآور شد: اکنون بدهی شاغلان حق التدریس و نیروهای آزاد در سال 95 پرداخت شده و فقط حق الزحمه امتحانات 95 باقی مانده که البته دولت پیش از این تأمین اعتبارات لازم را داشته اما آموزش و پرورش این اعتبار را در قسمت دیگری استفاده کرده بود.

 انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین