امروز

آیت‌الله جنتی در جمع زائران امام رضا(ع) حضور یافت

عنوان

دبیر شورای نگهبان ظهر امروز در جمع زائران امام رضا(ع) در مشهد حضور یافت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اینجا میقات الرضای مشهد در استان خراسان رضوی است که در ۳۵ کیلومتری شهر مشهد احداث شده است. مردم به عشق هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت کیلومترها راه را با پای پیاده پیموده اند تا به حرم حضرت عشق برسند.

در میان راه و پیش از رسیدن به حرم امام هشتم، ایستگاه های صلواتی برای زوار امام رضا(ع) برپا شده تا باز هم در آستانه شهادت امام رضا(ع) میزبان زائران باشند.

در میان بسیاری از مردم و زائران که سواره و پیاده خود را به این شهر رسانده اند، برخی مسئولان هم حضور یافته اند، ازجمله آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان که ظهر امروز نیز در میقات الرضا و جمع انبوه زائران امام رضا(ع) به سخنرانی و گفت وگو با زوار پرداخت.

روز گذشته نیز محمدباقر قالیباف شهردار سابق تهران در این محل حاضر شده و پس از بازدید به گفت وگویی صمیمی با زائران پرداخت.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین