کیخا: امیدوارم در تویوتا کاپ نتیجه خوبی بگیرم/ ژاپن تنها هزینه عنون‌دارها را قبول می‌کند

عنوان

ملی پوش ژیمناستیک هنری ایران می‌گوید که رزومه‌اش از سوی فدراسیون ژیمناستیک ژاپن مورد قبول قرار گرفته و به همراه مربی به رقابت های تویوتا کاپ خواهد رفت.

سعیدرضا کیخا تنها نماینده ایران در رقابت‌های ژیمناستیک تویوتا کاپ ژاپن در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اگر شرایط فراهم شود ۱۵ آذرماه به ژاپن خواهم رفت. آمادگی خوبی دارم و تمرین‌های خوبی را سپری کرده‌ام. هدف اصلی من بازی‌های آسیایی جاکارتا است و برای کسب آمادگی بیشتر باید چند رویداد بین‌المللی را تجربه کنم. اولین رویداد بین‌المللی اسلوونی بود و اکنون نیز به ژاپن اعزام خواهم شد. امیدورم در تویوتاکاپ ژاپن بهترین  نتیجه را کسب کنم.

او در پاسخ به این پرسش که چرا ایران تنها یک نماینده در این رویداد دارد، گفت: شرایط در تویوتا کاپ به گونه‌ای است که تنها عنوان‌دار به این مسابقه‌ها دعوت می‌شوند. از طرف دیگر ژیمناست های دیگر هم اگر بخواهند می‌توانند با هزینه کشور خود در این مسابقه‌ حاضر شوند. ایران هم اسامی چند نفر را داده بود اما فدراسیون ژاپن تنها رزومه مرا قبول کرد و برای من و یک مربی دعوت‌نامه فرستاد. هزینه حضور در مسابقه‌ها و اسکان به عهده میزبان خواهد بود.

ملی‌پوش ژیمناستیک ادامه داد: البته خناری نژاد هم می‌توانست به این مسابقات دعوت شود اما خودش از حضور در این مسابقه‌ انصراف داد. سایر ملی‌پوشان ایران هم اگر می‌خواستند به این مسابقه‌ اعزام شوند باید با هزینه فدراسیون یا شخصی به مسابقه‌ها اعزام می‌شدند بنابراین نهایتاً من اعزام خواهم شد.

کیخا درخصوص حضور در جام جهانی باکو نیز خاطرنشان کرد: فدراسیون تا بازی‌های آسیایی جاکارتا چند رویداد بین‌المللی برای ملی‌پوشان ژیمناستیک در نظر گرفته است که همه آن‌ها قطعی نشده است، اما احتمال حضور ما در جام جهانی باکو بسیار زیاد است. این مسابقه‌های انفرادی و به صورت تک وسیله برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین