کیخا: امیدوارم در تویوتا کاپ نتیجه خوبی بگیرم/ ژاپن تنها هزینه عنون‌دارها را قبول می‌کند

عنوان

ملی پوش ژیمناستیک هنری ایران می‌گوید که رزومه‌اش از سوی فدراسیون ژیمناستیک ژاپن مورد قبول قرار گرفته و به همراه مربی به رقابت های تویوتا کاپ خواهد رفت.

سعیدرضا کیخا تنها نماینده ایران در رقابت‌های ژیمناستیک تویوتا کاپ ژاپن در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اگر شرایط فراهم شود ۱۵ آذرماه به ژاپن خواهم رفت. آمادگی خوبی دارم و تمرین‌های خوبی را سپری کرده‌ام. هدف اصلی من بازی‌های آسیایی جاکارتا است و برای کسب آمادگی بیشتر باید چند رویداد بین‌المللی را تجربه کنم. اولین رویداد بین‌المللی اسلوونی بود و اکنون نیز به ژاپن اعزام خواهم شد. امیدورم در تویوتاکاپ ژاپن بهترین  نتیجه را کسب کنم.

او در پاسخ به این پرسش که چرا ایران تنها یک نماینده در این رویداد دارد، گفت: شرایط در تویوتا کاپ به گونه‌ای است که تنها عنوان‌دار به این مسابقه‌ها دعوت می‌شوند. از طرف دیگر ژیمناست های دیگر هم اگر بخواهند می‌توانند با هزینه کشور خود در این مسابقه‌ حاضر شوند. ایران هم اسامی چند نفر را داده بود اما فدراسیون ژاپن تنها رزومه مرا قبول کرد و برای من و یک مربی دعوت‌نامه فرستاد. هزینه حضور در مسابقه‌ها و اسکان به عهده میزبان خواهد بود.

ملی‌پوش ژیمناستیک ادامه داد: البته خناری نژاد هم می‌توانست به این مسابقات دعوت شود اما خودش از حضور در این مسابقه‌ انصراف داد. سایر ملی‌پوشان ایران هم اگر می‌خواستند به این مسابقه‌ اعزام شوند باید با هزینه فدراسیون یا شخصی به مسابقه‌ها اعزام می‌شدند بنابراین نهایتاً من اعزام خواهم شد.

کیخا درخصوص حضور در جام جهانی باکو نیز خاطرنشان کرد: فدراسیون تا بازی‌های آسیایی جاکارتا چند رویداد بین‌المللی برای ملی‌پوشان ژیمناستیک در نظر گرفته است که همه آن‌ها قطعی نشده است، اما احتمال حضور ما در جام جهانی باکو بسیار زیاد است. این مسابقه‌های انفرادی و به صورت تک وسیله برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

یادداشت دکتر وحید شقاقی شهری به بهانه اظهارات اخیر وزیر بهداشت؛

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهم‌ترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه‌ساز وحدت و همدلی و یک‌صدایی مسلمانان شود.

کاربران هاتگرام و تلگرام طلایی چند نفرند؟

انگونه که از صحبت‌های عبدالصمد خرم آبادی و سردار جلالی می‌توان استنباط کرد حدود ۳۰ میلیون نفر این روزها با استفاده از فیلترشکن یا تلگرام‌های جایگزین از این خدمات تلگرام استفاده می‌کنند.

لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد باثبات

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزیِ مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پر شتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین