لهستانی‌ها در انتظار پاسخ مثبت مندس

عنوان

سرمربی آرژانتینی تیم سادا کروزیرو،‌گزینه اصلی هدایت تیم ملی والیبال لهستان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از اعلام آمادگی ویتال هاینن، سرمربی تیم ملی بلژیک برای قبول مربیگری تیم ملی والیبال لهستان، نام سرمربی 53 ساله تیم سادا کروزیرو برزیل نیز به عنوان یکی از گزینه های جدی هدایت تیم ملی لهستان مطرح شده است.

البته 6 مربی لهستانی نیز برای هدایت تیم ملی این کشور، ثبت نام کرده اند ولی گزینه های محتمل در حال حاضر، ویتال هاینن و مارسلو مندس، سرمربی آرژانتینی تیم سادا کروزیرو برزیل هستند. مندس، یکی از گزینه های فدراسیون والیبال ایران نیز بود.

آندره آ جیانی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی آلمان، تماس تلفنی مسئولان فدراسیون والیبال لهستان را پاسخ نداد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین