پایان کار سرمربی آرژانتینی یاران محمد طیبی

عنوان

سرمربی تیم قعرشین قطر اس سی در لیگ ستارگان به طور محترمانه از سمتش کنار گذاشته خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر، باشگاه قطر اس سی سرانجام پس از مذاکره طولانی با کالدرون برای فسخ قرارداد همکاری و کنار رفتنش از سمت سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسید. انتظار می رود این اتفاق پس از بازی هفته نهم لیگ ستارگان قطر برابر ام صلال عملی شود.

تیم قطر اس سی با هدایت کالدرون آرژانتینی و در اختیار داشتن محمد طیبی، مدافع ایرانی که بازوبند کاپیتانی این تیم نیز بر بازوی او بسته می شود فقط 3 امتیاز در هشت هفته فصل جاری لیگ ستارگان کسب کرد تا قعرنشین جدول رده بندی باشد.

روزنامه الوطن سپس با اشاره به مذاکره باشگاه قطر اس سی با عبدالله مبارک، مربی بومی برای بازگشت به این تیم اعلام کرد که در فصل نقل و انتقالات زمستانی چند بازیکن جدید نیز جذب خواهند شد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

امضای الویری پای قانون نظارت استصوابی

«از قول من ذکر شده در مجلس اول در کمیسیون آیین‌نامه داخلی که من هم عضو آن کمیسیون بودم، نظارت استصوابی تصویب شده است، در حالی که اعلام می‌کنم اولاً من عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس اول نبودم و دوم اینکه چنین موضوعی مربوط به این کمیسیون نیست و به قانون انتخابات مربوط است که در مجلس دوره چهارم مطرح شد».

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین