پایان کار سرمربی آرژانتینی یاران محمد طیبی

عنوان

سرمربی تیم قعرشین قطر اس سی در لیگ ستارگان به طور محترمانه از سمتش کنار گذاشته خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر، باشگاه قطر اس سی سرانجام پس از مذاکره طولانی با کالدرون برای فسخ قرارداد همکاری و کنار رفتنش از سمت سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسید. انتظار می رود این اتفاق پس از بازی هفته نهم لیگ ستارگان قطر برابر ام صلال عملی شود.

تیم قطر اس سی با هدایت کالدرون آرژانتینی و در اختیار داشتن محمد طیبی، مدافع ایرانی که بازوبند کاپیتانی این تیم نیز بر بازوی او بسته می شود فقط 3 امتیاز در هشت هفته فصل جاری لیگ ستارگان کسب کرد تا قعرنشین جدول رده بندی باشد.

روزنامه الوطن سپس با اشاره به مذاکره باشگاه قطر اس سی با عبدالله مبارک، مربی بومی برای بازگشت به این تیم اعلام کرد که در فصل نقل و انتقالات زمستانی چند بازیکن جدید نیز جذب خواهند شد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تصویر آینده نیاز امروز جامعه

امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست

سیطره امارات بر کانال سوئز و گلوگاه‌های دریایی مصر

امارات پشتیبان اصلی کودتا در مصر بود تا دولتی بر سر کار آید که ابوظبی وابسته باشد. اسناد دخالت امارات در کودتای السیسی پرشمار بوده و به صورت تدریجی اسناد جدیدی نیز در این مورد فاش می‌شود. به عنوان نمونه دیوید کیرکپاتریک، خبرنگار نیویورک تایمز می‌نویسد: «در فوریه ۲۰۱۳ یک هواپیما از امارات به قاهره آمد که مملو از دلارهای نقدی و قرص‌های ترامادول بود.

اسناد غیر رسمی عامل سرگردانی مردم در دادگاه‌ها

اسناد غیر رسمی یا دستنویس در هیچ سامانه‌ای به ثبت نمی‌رسند و به همین دلیل حکومت هیچگاه از آن‌ها مطلع نمی‌شود اما با اعتباری که در نظام قضایی و حقوقی کشور دارند باعث افزایش زمان دادرسی شده‌اند.

حمایت‌های شکننده دولت از تولید گندم؛ خودکفایی در معرض خطر

حمایت‌های شکننده و بی‌قاعده از سویی سبب به خطرافتادن خودکفایی گندم می‌شود و از سوی دیگر نیز موجب ناامیدی کشاورزان و به‌تبع آن مهاجرت به حاشیه شهرها و افزایش حاشیه‌نشینی خواهد

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین