پوستک‌اوغلو استرالیا را به جام جهانی برد و رفت

عنوان

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا پس از رساندن این تیم به جام جهانی از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنگه پوستک اوغلو، سرمربی تیم ملی استرالیا که پس از انجام دو بازی پلی آف صعود به جام جهانی 2018 روسیه مقابل هندوراس این تیم را به جام جهانی برد، امروز (چهارشنبه) از سمت خود استعفا کرد.

پوستک اوغلو با اعلام اینکه استرالیا را در مسابقات سال آینده جام جهانی همراهی نخواهد کرد وعده داده که در هفته های آینده در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد. او در یک نشست خبری در این خصوص گفت: پس از بررسی های که داشتم، تصمیم گرفتم مأموریت به عنوان سرمربی استرالیا به پایان برسد. این افتخار بزرگی برای من بود که سرمربی استرالیا بودم و شاید رفتن من پیش بینی نشده بود، اما به نظرم در زمان مناسب تصمیم درستی گرفته ام.

دیوید گالوپ، رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا هم در این خصوص گفت: پوستک اوغلو ناامید شده و به نظرم او کمی گیج شده است. با این حال من از این تصمیم او حمایت می کنم، چون گاهی اوقات شما به نقطه ای می رسید که فقط باید تصمیم جدیدی بگیرید. برای آینده هم ما با عجله تصمیم نخواهیم گرفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین