پوستک‌اوغلو استرالیا را به جام جهانی برد و رفت

عنوان

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا پس از رساندن این تیم به جام جهانی از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنگه پوستک اوغلو، سرمربی تیم ملی استرالیا که پس از انجام دو بازی پلی آف صعود به جام جهانی 2018 روسیه مقابل هندوراس این تیم را به جام جهانی برد، امروز (چهارشنبه) از سمت خود استعفا کرد.

پوستک اوغلو با اعلام اینکه استرالیا را در مسابقات سال آینده جام جهانی همراهی نخواهد کرد وعده داده که در هفته های آینده در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد. او در یک نشست خبری در این خصوص گفت: پس از بررسی های که داشتم، تصمیم گرفتم مأموریت به عنوان سرمربی استرالیا به پایان برسد. این افتخار بزرگی برای من بود که سرمربی استرالیا بودم و شاید رفتن من پیش بینی نشده بود، اما به نظرم در زمان مناسب تصمیم درستی گرفته ام.

دیوید گالوپ، رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا هم در این خصوص گفت: پوستک اوغلو ناامید شده و به نظرم او کمی گیج شده است. با این حال من از این تصمیم او حمایت می کنم، چون گاهی اوقات شما به نقطه ای می رسید که فقط باید تصمیم جدیدی بگیرید. برای آینده هم ما با عجله تصمیم نخواهیم گرفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی (۲)

خودکفایی و استقلال اقتصادی لازمه فعالیت‌های فرهنگی

شرح حدیث رهبر انقلاب درباره ریاست‌طلبی/ نباید دنبال ریاست بدویم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: برخی‌ها برای نمایندگی مجلس خودشان را می‌کُشند؛ اگر راه پیدا نکنند یا صلاحیّتش را تأیید نکنند یا رأی نیاورد، خودش را به آب و آتش و در و دیوار می‌زند که چرا نشد؛ این عقل و تدبیر نیست.

۲۰ درصد مشکلات اقتصادی تحت تاثیر تحریم‌هاست

لطفعلی بخشی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه درباره اقتصاد ایران در سال 98 به «نود اقتصادی» گفت سال آینده از لحاظ اقتصادی سال دشواری خواهد بود، شاید بتوان گفت که سال 1398 سخت ترین سال چند دهه اخیر کشور ما از لحاظ اقتصادی باشد.

نسبت اصلاح طلبان و روحانی در ششمین سال دولت تدبیر و امید!

اصلاح طلبان نباید از تبعات تصمیمی که در حمایت از روحانی در سال ۹۲ و 96 اتخاذ کردند، شانه خالی کنند و باید مسئولیت این حمایت را بپذیرند اگر دست اصلاح طلبان پشت روحانی نبود، معلوم نبود آیا دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی می‌توانست راهی پاستور شود یا خیر. از سوی دیگر موضوعی که اصلاح طلبان را به انتقاد از عملکرد روحانی وادار می کند پیش رو بودن دو انتخابات مهم است. انتخابات مجلس در سال 98 و انتخابات ریاست جمهوری 1400.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین