پوستک‌اوغلو استرالیا را به جام جهانی برد و رفت

عنوان

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا پس از رساندن این تیم به جام جهانی از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنگه پوستک اوغلو، سرمربی تیم ملی استرالیا که پس از انجام دو بازی پلی آف صعود به جام جهانی 2018 روسیه مقابل هندوراس این تیم را به جام جهانی برد، امروز (چهارشنبه) از سمت خود استعفا کرد.

پوستک اوغلو با اعلام اینکه استرالیا را در مسابقات سال آینده جام جهانی همراهی نخواهد کرد وعده داده که در هفته های آینده در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد. او در یک نشست خبری در این خصوص گفت: پس از بررسی های که داشتم، تصمیم گرفتم مأموریت به عنوان سرمربی استرالیا به پایان برسد. این افتخار بزرگی برای من بود که سرمربی استرالیا بودم و شاید رفتن من پیش بینی نشده بود، اما به نظرم در زمان مناسب تصمیم درستی گرفته ام.

دیوید گالوپ، رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا هم در این خصوص گفت: پوستک اوغلو ناامید شده و به نظرم او کمی گیج شده است. با این حال من از این تصمیم او حمایت می کنم، چون گاهی اوقات شما به نقطه ای می رسید که فقط باید تصمیم جدیدی بگیرید. برای آینده هم ما با عجله تصمیم نخواهیم گرفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

کبریت مدیا بین کودکان رفت؛

قهرمان کودکان ایرانی کیست!؟

جاسوسی با ساعت مچی!

جلسه در پشت درهای بسته ادامه دارد. اعضای تیم هسته‌ای کلافه و خسته به نظر می‌رسند. مطابق قرار تلفن‌های همراه بیرون اتاق نگه داشته شده تا محتوای بحث‌ها بیرون نرود ولی هیچ‌کس حواسش به ساعت مچی یکی از اعضای تیم نیست...

گوشی قاچاق را چگونه بشناسیم!؟

چگونه باید گوشی‌های قانونی را فعال کرد؟

ما سوار اسنپ می‌شویم یا اسنپ سوار ما!

در این ویدئو توضیحات یک هکر را خواهید شنید درباره دسترسی‌های غیرضروری که این نرم‌افزار به اطلاعات گوشی ما پیدا می کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین