پوستک‌اوغلو استرالیا را به جام جهانی برد و رفت

عنوان

سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا پس از رساندن این تیم به جام جهانی از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنگه پوستک اوغلو، سرمربی تیم ملی استرالیا که پس از انجام دو بازی پلی آف صعود به جام جهانی 2018 روسیه مقابل هندوراس این تیم را به جام جهانی برد، امروز (چهارشنبه) از سمت خود استعفا کرد.

پوستک اوغلو با اعلام اینکه استرالیا را در مسابقات سال آینده جام جهانی همراهی نخواهد کرد وعده داده که در هفته های آینده در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد. او در یک نشست خبری در این خصوص گفت: پس از بررسی های که داشتم، تصمیم گرفتم مأموریت به عنوان سرمربی استرالیا به پایان برسد. این افتخار بزرگی برای من بود که سرمربی استرالیا بودم و شاید رفتن من پیش بینی نشده بود، اما به نظرم در زمان مناسب تصمیم درستی گرفته ام.

دیوید گالوپ، رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا هم در این خصوص گفت: پوستک اوغلو ناامید شده و به نظرم او کمی گیج شده است. با این حال من از این تصمیم او حمایت می کنم، چون گاهی اوقات شما به نقطه ای می رسید که فقط باید تصمیم جدیدی بگیرید. برای آینده هم ما با عجله تصمیم نخواهیم گرفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین