تظاهرات مردم پاریس در اعتراض به سفر نتانیاهو به فرانسه

عنوان

در آستانه ورود بنیامین نتانیاهو به فرانسه هزاران تن از شهروندان پاریس در اعتراض به سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خیابان های این شهر آمدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در آستانه ورود بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به پاریس و تلاش برای متقاعد کردن «امانوئل ماکرون» رئیس جمهوری فرانسه برای پذیرش تصمیم دونالد ترامپ و اسرائیل در خصوص انتقال سفارت واشنگتن به بیت المقدس، هزاران تن از شهروندان پاریس در اعتراض به این سفر به خیابان ها آمده و مخالفت خود را با ورود نتانیاهو به فرانسه را نشان دادند.

گفته می شود نتانیاهو قرار است طی جلسه «نهار کاری» خود با ماکرون در خصوص این تصمیم ترامپ و رژیم صهیونیستی به مذاکره بپردازد. تصمیمی که رئیس جمهوری و مقام های بلند پایه فرانسه آن را «تاسف بار» خوانده اند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین