تظاهرات مردم پاریس در اعتراض به سفر نتانیاهو به فرانسه

عنوان

در آستانه ورود بنیامین نتانیاهو به فرانسه هزاران تن از شهروندان پاریس در اعتراض به سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خیابان های این شهر آمدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در آستانه ورود بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به پاریس و تلاش برای متقاعد کردن «امانوئل ماکرون» رئیس جمهوری فرانسه برای پذیرش تصمیم دونالد ترامپ و اسرائیل در خصوص انتقال سفارت واشنگتن به بیت المقدس، هزاران تن از شهروندان پاریس در اعتراض به این سفر به خیابان ها آمده و مخالفت خود را با ورود نتانیاهو به فرانسه را نشان دادند.

گفته می شود نتانیاهو قرار است طی جلسه «نهار کاری» خود با ماکرون در خصوص این تصمیم ترامپ و رژیم صهیونیستی به مذاکره بپردازد. تصمیمی که رئیس جمهوری و مقام های بلند پایه فرانسه آن را «تاسف بار» خوانده اند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین