امری: به این پیروزی نیاز داشتیم

عنوان

سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر لیل راضی است. او به اخراج خود در زمستان هم واکنش نشان داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ فرانسه از لیل پذیرایی کرد و توانست با نتیجه سه بر یک بازی را به سود خود به پایان برساند. پاری ‌سن‌ ژرمن با پیروزی که در این دیدار به دست آورد توانست عنوان قهرمانی در نیم فصل نخست لیگ فرانسه را به دست آورد.

امری در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌:  بعد از دو شکست اخیر برابر استراسبورگ و بایرن مونیخ به این پیروزی نیاز داشتیم. در شرایط خوبی قرار نداشتیم و دو شکست پیاپی باعث شد تا بازیکنان زیر فشار باشند اما  خوشبختانه واکنش خوبی از خود نشان دادیم.

او ادامه‌ داد: در دیدار برابر لیل بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و کیفیت بالای خود را نشان دادیم. ثابت کردیم که شایسته پیروزی در این دیدار حساس هستیم. ما نشان دادیم که چرا با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی جای داریم. پاری سن ژرمن در مسیر درستی گام برمی دارد و باید به این روند خوب خود ادامه‌ داد.

سرمربی اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن در پایان سخنان خود درباره شایعه اخراجش از این تیم، اظهارکرد: من از روز اولی که هدایت پاری ‌سن‌ ژرمن را بر عهده گرفتم به خوبی می دانستم که همواره زیر فشار خواهم بود، چرا که انتظارات بسیار بالا است. به جای تشویق کردن من را زیر فشار قرار می‌دهند. با این حال با اقتدار به کار خود ادامه‌  می‌دهم. بر کناری من در زمستان شایعه محض است.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین