امری: به این پیروزی نیاز داشتیم

عنوان

سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر لیل راضی است. او به اخراج خود در زمستان هم واکنش نشان داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ فرانسه از لیل پذیرایی کرد و توانست با نتیجه سه بر یک بازی را به سود خود به پایان برساند. پاری ‌سن‌ ژرمن با پیروزی که در این دیدار به دست آورد توانست عنوان قهرمانی در نیم فصل نخست لیگ فرانسه را به دست آورد.

امری در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌:  بعد از دو شکست اخیر برابر استراسبورگ و بایرن مونیخ به این پیروزی نیاز داشتیم. در شرایط خوبی قرار نداشتیم و دو شکست پیاپی باعث شد تا بازیکنان زیر فشار باشند اما  خوشبختانه واکنش خوبی از خود نشان دادیم.

او ادامه‌ داد: در دیدار برابر لیل بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و کیفیت بالای خود را نشان دادیم. ثابت کردیم که شایسته پیروزی در این دیدار حساس هستیم. ما نشان دادیم که چرا با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی جای داریم. پاری سن ژرمن در مسیر درستی گام برمی دارد و باید به این روند خوب خود ادامه‌ داد.

سرمربی اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن در پایان سخنان خود درباره شایعه اخراجش از این تیم، اظهارکرد: من از روز اولی که هدایت پاری ‌سن‌ ژرمن را بر عهده گرفتم به خوبی می دانستم که همواره زیر فشار خواهم بود، چرا که انتظارات بسیار بالا است. به جای تشویق کردن من را زیر فشار قرار می‌دهند. با این حال با اقتدار به کار خود ادامه‌  می‌دهم. بر کناری من در زمستان شایعه محض است.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در گفتگو با عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح شد:

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست

نیاز امروز ما به تصویر روشن از اینده برای نسل‌های جدید است.

سیطره امارات بر کانال سوئز و گلوگاه‌های دریایی مصر

امارات پشتیبان اصلی کودتا در مصر بود تا دولتی بر سر کار آید که ابوظبی وابسته باشد. اسناد دخالت امارات در کودتای السیسی پرشمار بوده و به صورت تدریجی اسناد جدیدی نیز در این مورد فاش می‌شود. به عنوان نمونه دیوید کیرکپاتریک، خبرنگار نیویورک تایمز می‌نویسد: «در فوریه ۲۰۱۳ یک هواپیما از امارات به قاهره آمد که مملو از دلارهای نقدی و قرص‌های ترامادول بود.

اسناد غیر رسمی عامل سرگردانی مردم در دادگاه‌ها

اسناد غیر رسمی یا دستنویس در هیچ سامانه‌ای به ثبت نمی‌رسند و به همین دلیل حکومت هیچگاه از آن‌ها مطلع نمی‌شود اما با اعتباری که در نظام قضایی و حقوقی کشور دارند باعث افزایش زمان دادرسی شده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین