جلسه مدیران استقلال و شفر؛

منتفی شدن حضور بازیکن آفریقایی استقلال/ بررسی جذب بازیکنان خارجی

عنوان

سرمربی و مدیران باشگاه استقلال نشستی را در مورد بررسی جذب بازیکنان جدید بررسی کردند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان وينفرد شفر سرمربى تيم فوتبال استقلال امروز ظهر پس از حضور در باشگاه استقلال نشست چند ساعته اى را مديران باشگاه به همراه جيرى ساناك دستيار و ساشا فرزندش برگزار كرد.

 در اين نشست شفر درباره جذب بازيكنان جديد ،ليست خروجى ،برنامه هاى تيم ،بررسى رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا با مديران استقلال به گفتگو پرداخت.

 از طرفى بحث درباره بازيكن آفريقايى مورد نظر كه قرار بود به جاى الحاجى گرو به استقلال بيايد صورت گرفت و در نهايت شفر و استقلالى ها به اين جمع بندى رسيدند كه بازيكن مد نظر گران قيمت و جذب او چيزى حدود يك ميليون دلار براى آنها آب مى خورد كه همين امر باعث شد تا سرمربى و مسئولان به بررسى ديگر مهاجمان خارجى بپردازند تا به هر ترتيب بازيكنى گلزن و با قيمت مناسب جذب كنند.

 همچنين ناگفته نماند ليست آسيايى استقلالى ها بايد به زودى تكميل شود كه در اين ميان نام ٢ بازيكن خط مى خورد تا جاى براى بازيكنان جديد باز شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد:

لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد باثبات

توافقنامه پاریس چیست؟

خاموشی‌های اخیر بار دیگر عنوان توافقنامه پاریس را سر زبان‌ها انداخته است. اما موافقتنامه پاریس چیست؟ آیا علت خاموشی ها و کاهش نرخ تولید برق در کشور از اثرات امضای این موافقت نامه به‌شمار می‌رود؟

مشکلات امروز کشور به خاطر خودتحریمی‌ است نه تحریم

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: بخش قابل توجهی از مشکلات امروز کشور نه بر اثر اعمال تحریم بلکه به خاطر سوء مدیریت‌ها به وجود آمده و ما امروز به نوعی از خودتحریمی رنج می‌بریم.

دولت روحانی توسعه نیروگاه‌ها را متوقف کرده است

نامجو گفت برای پاسخگویی به نیاز مصرف کشور در برنامه پنجم توسعه اقتصادی پیش بینی شد سالانه 5 هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاهی کشور اضافه شود حال آنکه به دلیل تحریم‌ها و افت رونق اقتصادی، دولت روحانی احساس کرد که رشد مصرف برق اتفاق نخواهد افتاد و این دولت خواهد توانست با مدیریت مصرف و تقاضا، رشد مصرف برق را مهار کند!

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین