جلسه مدیران استقلال و شفر؛

منتفی شدن حضور بازیکن آفریقایی استقلال/ بررسی جذب بازیکنان خارجی

عنوان

سرمربی و مدیران باشگاه استقلال نشستی را در مورد بررسی جذب بازیکنان جدید بررسی کردند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان وينفرد شفر سرمربى تيم فوتبال استقلال امروز ظهر پس از حضور در باشگاه استقلال نشست چند ساعته اى را مديران باشگاه به همراه جيرى ساناك دستيار و ساشا فرزندش برگزار كرد.

 در اين نشست شفر درباره جذب بازيكنان جديد ،ليست خروجى ،برنامه هاى تيم ،بررسى رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا با مديران استقلال به گفتگو پرداخت.

 از طرفى بحث درباره بازيكن آفريقايى مورد نظر كه قرار بود به جاى الحاجى گرو به استقلال بيايد صورت گرفت و در نهايت شفر و استقلالى ها به اين جمع بندى رسيدند كه بازيكن مد نظر گران قيمت و جذب او چيزى حدود يك ميليون دلار براى آنها آب مى خورد كه همين امر باعث شد تا سرمربى و مسئولان به بررسى ديگر مهاجمان خارجى بپردازند تا به هر ترتيب بازيكنى گلزن و با قيمت مناسب جذب كنند.

 همچنين ناگفته نماند ليست آسيايى استقلالى ها بايد به زودى تكميل شود كه در اين ميان نام ٢ بازيكن خط مى خورد تا جاى براى بازيكنان جديد باز شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین