جلسه مدیران استقلال و شفر؛

منتفی شدن حضور بازیکن آفریقایی استقلال/ بررسی جذب بازیکنان خارجی

عنوان

سرمربی و مدیران باشگاه استقلال نشستی را در مورد بررسی جذب بازیکنان جدید بررسی کردند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان وينفرد شفر سرمربى تيم فوتبال استقلال امروز ظهر پس از حضور در باشگاه استقلال نشست چند ساعته اى را مديران باشگاه به همراه جيرى ساناك دستيار و ساشا فرزندش برگزار كرد.

 در اين نشست شفر درباره جذب بازيكنان جديد ،ليست خروجى ،برنامه هاى تيم ،بررسى رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا با مديران استقلال به گفتگو پرداخت.

 از طرفى بحث درباره بازيكن آفريقايى مورد نظر كه قرار بود به جاى الحاجى گرو به استقلال بيايد صورت گرفت و در نهايت شفر و استقلالى ها به اين جمع بندى رسيدند كه بازيكن مد نظر گران قيمت و جذب او چيزى حدود يك ميليون دلار براى آنها آب مى خورد كه همين امر باعث شد تا سرمربى و مسئولان به بررسى ديگر مهاجمان خارجى بپردازند تا به هر ترتيب بازيكنى گلزن و با قيمت مناسب جذب كنند.

 همچنين ناگفته نماند ليست آسيايى استقلالى ها بايد به زودى تكميل شود كه در اين ميان نام ٢ بازيكن خط مى خورد تا جاى براى بازيكنان جديد باز شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین