سردار کوثری در همایش از شلمچه تا حرم؛

افرادی با پول بیگانگان علیه نظام عمل می‌کنند/ جنایات داعش را هیتلر هم مرتکب نشد

عنوان

جانشین فرمانده قرارگاه ثارلله سپاه گفت: افرادی با پول بیگانگان علیه نظام اسلامی مقابله می‌کنند و می‌خواهند آن را ساقط کنند.

به گزارش خبرنگار  حوزه  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرتیپ محمد اساعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در همایش از شلمچه تا حرم که عصر امروز پنجشنبه 21دی ماه در مسجد قاسم بن الحسن (ع) بزرگراه شهید محلاتی برگزار شد، اظهار کرد: کسانی این روزها در گوشه ای از تهران و شهرهای کوچک  به ذم خودشان آمدند تا نطام را در درجه اول نطام را خدشه دار کنند و بعد براندازی را راه بندازند.

 

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه خدا را شکر دشمنان ما از احمقان هستند ادامه داد: دشمنان هنوز بعد از 39 سال از انقلاب، ملت و رهبری را نشناختند، در این بین نیز برخی از مسولین چراغ سبز هایی نشان می دادندٰ اما نمی دانستند که جوانانی در این مملکت هستند که باید از روی جنازه آن ها رد شوند تا حکومت غیر حکومت اسلامی شود.

 

کوثری ادامه داد: دشمنان از روز اول انقلاب می گفتند 6 ماه دیگر امام خمینی مرحوم می شوند و این نظام ساقط می شودٰ اما دیدند در مقابل توطئه هایی که کردند این ملت و فداییان امام (ره) و مقام معظم رهبری با صلابت ایستادند  و به بهترین نحو توطیه ها را خنثی می کردند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان توطئه ها را یکی پس از دیگری قبل از جنگ و بعد از پیروزی انقلاب عملیاتی کردند تصریح کرد:آنها وقتی که دیدند نمی توانند کاری کنند، جنگ را تحمیل کردند.

 

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه افزود: کسانی هستند که به جوانی می گویند  که چقدر می گیری پرچم ایران را پایین بیاوری و بعد از آن که پرچم را پایین میاورد دیگر وی را نمی بینند.

 

کوثری تصریح کرد: افرادی با پول بیگانگان بر علیه نطام مقابله می کنند و می خواهند آن را ساقط کنند.

 

وی با بیان اینکه رزمندگان ما هجرت می کنند برای دفاع از حرم آل الله، ادامه داد: در مقابل ما دشمنان جنایت هایی می کنند که حتی هیتلر آن را انجام نداد.

 

کوثری افزود: اما چرا حقوق بشر بین المللی و آمریکایی جلوی این ها نمی گیرد؟ چرا که این ها دست پروده آمریکا و عربستان هستند و درصددند تا بگویند مسلمانان وحشی هستند.

 

جانشین فرمانده قرارگاه ثارلله تصریح کرد: دشمنان از انسان هایی الهی می ترسند و برای همین است که آمریکایی ها توطئه می کنند؛ آن ها از انسان های بصیر و آگاهی که مسائل را تشخیص می دهند می ترسند و در نهایت که می بینند که عرضه ندارند در برابر رزمندگان ما باایستند جنگ نیابتی را به اسم اسلام به راه می اندازند.

 

در حال تکمیل...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

درباره انتصاب مدیر جدید شبکه افق سیما و لزوم تغییر در رویکردهای این شبکه

چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟

جنگ زرگری یاران روحانی بر سر دلار 4200 تومانی

با گذشت 8 ماه از تصمیم دلار 4200 تومانی حالا که ناکارآمدی آن بر همگان عیان شده همه دولتمردان و اعضای تیم اقتصادی از آن برائت می جویند و یا در قبال آن سکوت می کنند.

مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نماز جمعه قلب تپنده جامعه و مغز بیدار جامعه باید باشد که برای مشکلات مردم دائما راه‌حل ارائه دهد.

قیمت‌ها با پذیرش برجام و FATF چهار برابر شد/ روحانی استاد فرافکنی درتحمیلFATF است

نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با تشریح دو ایراد اساسی لایحه بودجه ۹۸، گفت: لایحه بودجه اصلاح شده سال ۹۸، احتمالا تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته بعدی تقدیم مجلس می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بازی رسانه‌ای کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!
جنگ زرگری یاران روحانی بر سر دلار ۴۲۰۰ تومانی
رحیم‌پور ازغدی در پیش از خطبه‌های نمازجمعه
مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین