سردار کوثری در همایش از شلمچه تا حرم؛

افرادی با پول بیگانگان علیه نظام عمل می‌کنند/ جنایات داعش را هیتلر هم مرتکب نشد

عنوان

جانشین فرمانده قرارگاه ثارلله سپاه گفت: افرادی با پول بیگانگان علیه نظام اسلامی مقابله می‌کنند و می‌خواهند آن را ساقط کنند.

به گزارش خبرنگار  حوزه  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرتیپ محمد اساعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در همایش از شلمچه تا حرم که عصر امروز پنجشنبه 21دی ماه در مسجد قاسم بن الحسن (ع) بزرگراه شهید محلاتی برگزار شد، اظهار کرد: کسانی این روزها در گوشه ای از تهران و شهرهای کوچک  به ذم خودشان آمدند تا نطام را در درجه اول نطام را خدشه دار کنند و بعد براندازی را راه بندازند.

 

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه خدا را شکر دشمنان ما از احمقان هستند ادامه داد: دشمنان هنوز بعد از 39 سال از انقلاب، ملت و رهبری را نشناختند، در این بین نیز برخی از مسولین چراغ سبز هایی نشان می دادندٰ اما نمی دانستند که جوانانی در این مملکت هستند که باید از روی جنازه آن ها رد شوند تا حکومت غیر حکومت اسلامی شود.

 

کوثری ادامه داد: دشمنان از روز اول انقلاب می گفتند 6 ماه دیگر امام خمینی مرحوم می شوند و این نظام ساقط می شودٰ اما دیدند در مقابل توطئه هایی که کردند این ملت و فداییان امام (ره) و مقام معظم رهبری با صلابت ایستادند  و به بهترین نحو توطیه ها را خنثی می کردند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان توطئه ها را یکی پس از دیگری قبل از جنگ و بعد از پیروزی انقلاب عملیاتی کردند تصریح کرد:آنها وقتی که دیدند نمی توانند کاری کنند، جنگ را تحمیل کردند.

 

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه افزود: کسانی هستند که به جوانی می گویند  که چقدر می گیری پرچم ایران را پایین بیاوری و بعد از آن که پرچم را پایین میاورد دیگر وی را نمی بینند.

 

کوثری تصریح کرد: افرادی با پول بیگانگان بر علیه نطام مقابله می کنند و می خواهند آن را ساقط کنند.

 

وی با بیان اینکه رزمندگان ما هجرت می کنند برای دفاع از حرم آل الله، ادامه داد: در مقابل ما دشمنان جنایت هایی می کنند که حتی هیتلر آن را انجام نداد.

 

کوثری افزود: اما چرا حقوق بشر بین المللی و آمریکایی جلوی این ها نمی گیرد؟ چرا که این ها دست پروده آمریکا و عربستان هستند و درصددند تا بگویند مسلمانان وحشی هستند.

 

جانشین فرمانده قرارگاه ثارلله تصریح کرد: دشمنان از انسان هایی الهی می ترسند و برای همین است که آمریکایی ها توطئه می کنند؛ آن ها از انسان های بصیر و آگاهی که مسائل را تشخیص می دهند می ترسند و در نهایت که می بینند که عرضه ندارند در برابر رزمندگان ما باایستند جنگ نیابتی را به اسم اسلام به راه می اندازند.

 

در حال تکمیل...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

امضای الویری پای قانون نظارت استصوابی

«از قول من ذکر شده در مجلس اول در کمیسیون آیین‌نامه داخلی که من هم عضو آن کمیسیون بودم، نظارت استصوابی تصویب شده است، در حالی که اعلام می‌کنم اولاً من عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس اول نبودم و دوم اینکه چنین موضوعی مربوط به این کمیسیون نیست و به قانون انتخابات مربوط است که در مجلس دوره چهارم مطرح شد».

مهم‌ترین مطالب سرویس

نسیم آنلاین بررسی می‌کند
مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین
۲ نکته درباره لزوم شفافیت آرا نمایندگان
چرا «شفافیت» برای مجلس حیاتی است؟
مبانی قانونی قطعنامه خبرگان برای پیگیری مطالبات رهبری از قوای سه‌گانه در گفتگو با آیت‌الله کعبی
مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم
آیا دستگاه قضایی عقب‌نشینی می‌کند؟
پشت پرده حکم حسن روحانی برای سیف
شورای نگهبان با لوایح FATF چه می‌کند؟
مجلس موظف به رفع ایرادات «مجمع» درباره پالرموست
جمشید پژویان:‌ دلار ۴۲۰۰ تومانی خزانه را خالی کرد
جهانگیری باید استعفا دهد
خیانت تیم اقتصادی دولت و جامعه دانشگاهی در ماجرای برجام در گفتگو با حسن عباسی:
به روحانی القا کردند مشکلات اقتصادی با مذاکره حل می‌شود
پاسخ موشکی سپاه به شرارت تروریست‌ها
شلیک ۷ موشک به مقر تروریست‌ها در کردستان عراق
رهبر معظم انقلاب در دانشگاه امام خمینی(ره) نوشهر:
ملت ایران آمریکا را به عقب‌نشینی و شکست کشاند
روایت آیت‌الله کعبی از عاملان اصلی حوادث بصره
شکست سیاسی و انتخاباتی مهمترین دلیل حوادث بصره است
واکنش سخنگوی شورای نگهبان به درخواست تغییر قانون اساسی
به جای اصلاح قانون اساسی باید به فکر استفاده از تمام ظرفیت های آن باشیم
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
۴پیام راهبردی نشست تهران
رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان:
کار جهادی باید توسط خود مسئولین انجام شود
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین