اعتراض رسمی سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره به مسئولان مصر

عنوان

سفیر رژیم صهیونیستی در قاهره در نامه‌ای به مسئولان مصر رسما به عدم دعوت از وی برای مشارکت در مراسم‌ دیپلماتیک در این کشور اعتراض کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دیوید گاورین» سفیر رژیم صهیونیستی در قاهره در نامه‌ای رسمی به مسئولان مصر، نارضایتی این رژیم از عدم دعوت دیپلمات‌های اسرائیلی به مشارکت در مراسم دیپلماتیک به خصوص مراسمی توسط وزارت خارجه مصر برگزار می‌شود، اعلام کرد.

طبق گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره همچنین در نامه خود به وجود روابط استراتژیک و مهم بین دو طرف اشاره کرده است.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که مقامات مصری و صهیونیستی اخیرا درباره مبارزه مصر علیه داعش گفت‌وگو کرده‌اند و رسانه‌های مصری نیز از مشارکت رژیم صهیونیستی در جنگ علیه داعش خبر دادند و جنگنده‌های این رژیم نیز برخی مواضع داعش در سیناء را بمباران کردند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین