اعتراض رسمی سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره به مسئولان مصر

عنوان

سفیر رژیم صهیونیستی در قاهره در نامه‌ای به مسئولان مصر رسما به عدم دعوت از وی برای مشارکت در مراسم‌ دیپلماتیک در این کشور اعتراض کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دیوید گاورین» سفیر رژیم صهیونیستی در قاهره در نامه‌ای رسمی به مسئولان مصر، نارضایتی این رژیم از عدم دعوت دیپلمات‌های اسرائیلی به مشارکت در مراسم دیپلماتیک به خصوص مراسمی توسط وزارت خارجه مصر برگزار می‌شود، اعلام کرد.

طبق گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره همچنین در نامه خود به وجود روابط استراتژیک و مهم بین دو طرف اشاره کرده است.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که مقامات مصری و صهیونیستی اخیرا درباره مبارزه مصر علیه داعش گفت‌وگو کرده‌اند و رسانه‌های مصری نیز از مشارکت رژیم صهیونیستی در جنگ علیه داعش خبر دادند و جنگنده‌های این رژیم نیز برخی مواضع داعش در سیناء را بمباران کردند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد

معاهدات مشکل‌دار را تصویب نکنید!

شما عصاره‌ی فضائل این ملتید. پس بدانید که چه‌کار باید بکنید. ️مجلس نباید نماد «تردید»، «خودکم‌بینی»، «یأس»، «ناامیدی» و «عدم توجه به مسائل کشور» باشد. مجلس نباید نگاهش به توانایی‌ها و ظرفیت‌های ملی مأیوسانه باشد.

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین