هاشمی‌ رفسنجانی در شورای شهر تهران مطرح کرد؛

قضاوت ما نسبت به مدیریت شهری‌ گذشته‌ باید بر اساس انصاف باشد

عنوان

رئیس شورای شهر تهران گفت: نسبت به قضاوت مدیریت شهری گذشته نباید‌ رویکرد افراطی و تفریطی‌ داشته باشیم‌.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در آغاز سی و هفتمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه امروز 140 روز از انتصاب نجفی به عنوان شهردار تهران می گذرد، اظهار کرد: قرار است مطابق مصوبه شورا سند تحول شهرداری در پایان دوره چهارم شورا توسط شهردار تهران ارائه شود.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: بررسی عملکرد دوره قبل مدیریت شهری از جمله خدمات، حمل و نقل، اقتصاد، منابع انسانی، فرهنگی، فنی و عمرانی، هوشمندسازی ، ساختار شهری، تاب آوری و مدیریت بحران نیاز به زمان دارد و در این زمینه اختیارات قانونی بیشتری نیاز است تا گزارش مبسوط ارائه شود.

وی افزود: یکی از این موارد تلفیق بودجه است که ابزارهای کمی در اختیار شورای شهر تهران است.

رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه قضاوت ما نسبت به دوره های گذشته باید بر اساس انصاف باشد، اظهار کرد: نباید به گذشته رویکرد افراطی و تفریطی داشته باشیم .

هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه به گذشته انتقاداتی وجود دارد، خاطرنشان کرد: به همین ترتیب نسبت به عملکرد ما در 5 ماه گذشته هم انتقاداتی وجود دارد.

وی افزود: باید شهردار تهران در گزارش تحولی که امروز ارائه می دهد در خصوص برنامه های خود برای شهر تهران هم صحبت کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین