گردهمایی اهالی موسیقی جنوب

«شب‌های جنوب» برای دومین سال پیاپی برگزار می‌شود

عنوان

رویداد شب‌های جنوب که سال گذشته آغاز شد، قرار است برای دومین سال پیاپی در فرهنگسرای نیاوران برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، امسال در این رویداد پنج گروه به اجرای برنامه می پردازند که اتفاق ویژه آن حضور قنبر راستگو (خالو قنبر) در اجرای هر دو شب است.

همچنین گروه های داماهی، کماکان، سلیدون، دوئت ماکان اشگواری و امیر صارمی هم در این رویداد حضور خواهند داشت. قرار است برنامه ی هر شب به گونه ای باشد که مخاطبان با خرید یک بلیت بتوانند اجرای ۳ گروه را ببینند.

شب های جنوب قرار است ۷ و ۸ بهمن ماه در فرهنگسرای نیاوران ساعت ۲۱ برگزار شود. شب اول شامل اجرای خالو قنبر به همراه امید و مرتضی راستگو، گروه داماهی و گروه تازه تاسیس سلیدون است؛ سلیدون گروهی به خوانندگی مجید سالاری و با همراهی حمزه یگانه، ابراهیم علوی، مهرداد علیزاده، شجاع اشعری است که در جریان اجراهای سازباز شکل گرفته است.

همچنین برنامه شب دوم هم با حضور گروه قنبر راستگو آغاز می شود و با اجرای امیرصارمی و ماکان اشگواری به عنوان دوئت ادامه می یابد. در نهایت هم گروه کماکان روی صحنه خواهد رفت. قطعات انتخاب شده توسط گروه داماهی تماماً جنوبی خواهد بود و ماکان اشگواری هم  قطعات ابراهیم منصفی را بازخوانی خواهد کرد.

رضا عسگرزاده به روال گذشته صدا برداری این رویداد را برعهده دارد و بهشاد تجمل، پوستر این شب ها را طراحی کرده است. علاقه مندان می توانند جهت تهیه بلیت از امروز به سایت تیوال مراجعه کنند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد

معاهدات مشکل‌دار را تصویب نکنید!

شما عصاره‌ی فضائل این ملتید. پس بدانید که چه‌کار باید بکنید. ️مجلس نباید نماد «تردید»، «خودکم‌بینی»، «یأس»، «ناامیدی» و «عدم توجه به مسائل کشور» باشد. مجلس نباید نگاهش به توانایی‌ها و ظرفیت‌های ملی مأیوسانه باشد.

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین