به دنبال سرنگونی جنگنده متجاوز اسرائیلی توسط سوریه؛

هاآرتص اذعان کرد: «بشار اسد» از هشدار به مرحله اجرا وارد شده است

عنوان

رسانه صهیونیستی «هاآرتص» به دنبال سرنگونی جنگنده متجاوز اسرائیلی توسط ارتش سوریه اذعان کرد: «بشار اسد» از مرحله هشدار به مرحله اجرا وارد شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، رسانه صهیونیستی «هاآرتص» به دنبال ساقط شدن جنگنده این رژیم توسط ارتش سوریه در تحلیلی اعلام کرد: «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه از مرحله «هشدار» به مرحله «اجرا» وارد شده است.

در ادامه تحلیل این رسانه صهیونیستی در این باره آمده است: اگر مشخص شود که نظامیان و یا مستشاران ایرانی در حمله جنگنده های اسرائیلی کشته شده اند، اوضاع جاری از «بد» به «بدتر» نیز مبدل خواهد شد.

رسانه مذکور در ادامه افزود: این اولین بار است که جنگنده اسرائیلی به این شکل مورد اصابت پدافند هوائی سوریه قرار می گیرد. اسد مدت ها است به اسرائیل هشدار می دهد که به حملات جنگنده های تل آویو پاسخ خواهد داد؛ آخرین هشدار دمشق نیز هفته گذشته و به دنبال هدف قراردادن یک کارخانه در نزدیکی دمشق به انجام رسید.

این تحلیل در ادامه تصریح کرد: شلیک موشک های پدافند هوائی به سوی جنگنده های اسرائیلی در واکنش به هشدارهای پیشین اسد صورت گرفته است و لذا نشان از احساس قدرت جدید دمشق در برابر تل آویو خواهد بود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین